11.1.2016


!!! DĚKUJEME !!!

Když už brzdy, tak pořádné :) Sice už v novém roce, ale jsme tady s děkovačkou.

Všechny koruny a Vaše příspěvky se už na patřičných místech sečetly a máme pro Vás úžasné info.


4. 12. 2015 do Klubu Marley na akci Beats4Kids přišlo úžasných 450 platících pařmenů a pařmenek a společně jsme na účet Mobilního Hospice Ondrášek vložili krásných 54.999,-!)


DĚKUJEME DĚKUJEME DĚKUJEME


Děkujeme Všem Dj’s, kteří jako každý rok podpořili naši myšlenku a nechali otázku honorářů doma: KLONE, BIFIDUS AKTIF, SUBJECT LOST, COMPUTER ARTIST, SCHOOLER, INSPIRAL X62, WENIA, DRAKO, PEPE, SOULPHONIQUE, SABOT3R, EKLEKTIK FLUIDUM, UXEN, INLINER, ABSOLUTELY!, PETIT, SPAW, SQADRA

Děkujeme klubu Marley a Weselovi za každoroční poskytnutí prostor, vybavení, techniky, šatny a reklamy.

Děkujeme i dalším partnerům, bez kterých by tato akce nikdy vzniknout nemohla: Ge Volunteers, hotelu Park Inn a provozovateli webu Rewolt.

Děkujeme Komínovi aka Psychocircus za celonoční práci u promítačky a půjčení auta:)

Děkujeme Weniovi a Adamovi za ochotu a pomoc při sestavování lineupu.

Děkujeme klukům z Fabriku a Sqadrovi za půjčení chybějící techniky.

Děkujeme Xsancovi a Tomovi Waligórovi za pomoc a bezpečný transport našich hvězd, zvláště na polských silnicích:)

Děkujeme Cphonovi a Matějovi za pomoc a úžasnou vstřícnost při řešení kolizí termínů akcí.

Děkujeme Helaxu za možnost se prezentovant a šířit naši myšlenku po rádiovém éteru a jejich super fotostěnu.

Děkujeme Janče, Honzovi a Lucce za to, že dorazili na akci, která je pro ně španělská vesnice a ukázali, že je často myšlenka důležitejší, než předsudek Emotikona wink


Děkujeme za možnost umístění kasičky za bar a uspořádání warm up akcí v těchto klubech:
Barcode, klub Klid, Marley, Cafe De La Ostrava, U Peciválů, Hudební bazar, Stará aréna, Čajovna na větrném kopci, Čajovna Pandžáb, Minikino Ostrava, X Laser Game, šaman market Ewiny byliny, Topzahradnictvi.cz . Dohromady bylo v kasičkách vybráno 8.749,- jak je vidět když se koruna ke koruně přidá na 13-ti místech, s dobrosrdečnou obsluhou a dobře smýšlejícími lidmi.


A náš poslední, ale rozhodně ne nejmenší dík patří Vám! Děkujeme Vám všem, kteří jste si 4. 12. udělali čas a přišli podpořit Beats4Kids. Všichni Dj’s si opět pochvalovali atmosféru, kterou se Vám podařilo udělat - jste úžasní. A ať už na akci jdete nebo podporujete z jakýkoliv důvodu, díky Vaší účasti a součinnosti jste pomohli nemocným dětem, které naši pomoc opravdu potřebují aby mohly ve chvílích nejtěžších zůstat domácí péči se svými blízkými.


Vše nej do nového roku a na Mikuláše v roce 2016 se na Vás opět budeme těšit.

S Láskou, tým Beats4Kids


------------------------------------------------------------------------------------------------------------4.11.2015


ČBS ČERNOBÍLÝ SVĚT CINEMA CAFE CLUB POŘÁDÁ VEŘEJNOU SBÍRKU, KTERÁ BYLA OVĚŘENA KRAJSKÝM ÚŘADEM MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE ZA ÚČELEM: FINANČNÍ PODPORA DĚTSKÝCH ÚSTAVŮ, FINANČNÍ PODPORA DÍTĚTE V HMOTNÉ NOUZI,TERMINÁLNÍM STÁDIU ŽIVOTA, SOCIÁLNÍM A ZDRAVOTNÍM ZAŘÍZENÍ, OBĚTI NÁSILNÉHO TRESTNÉHO ČINU

BEATS4KIDS no 11
pátek 4.12.2015, od 20:00
Klub Marley, Výstaviště Černá Louka, OstravaMarley stage:

KLONE (UK/Mindtech, Moving Shadow)
BIFIDUS AKTIF (Let It Roll)
COMPUTER ARTIST (Eatbrain, Hoofbeats)
SCHOOLER (LET It Roll, BreakArt)
INSPIRAL X62 (dvoika.troika)
WENIA (Messarosh)
DRAKO (Cyberfire)
PEPE (Cyberfire)
SOULPHONIQUE (Ghetto Staar)
SABOT3R (DFC)


Kim Malebo stage:

SUBJECT LOST
EKLEKTIK FLUIDUM (Ufo Bufo)
UXEN (Dig Deeper)
INLINER (FSS) b2B ABSOLUTELY!
PETIT
SPAW (Noisecrew)
SQADRA (bozak.cz)


VJ: PSYCHOCIRCUS

VSTUP: 80,- Kč (do 22:00)/ 120,- Kč (od 22:00) VĚNUJETE DĚTEM Z MOBILNÍHO HOSPICU ONDRÁŠEK, o.p.s. (více na http://www.mhondrasek.cz/)

WARM UP VE TVÉM OBLÍBENÉM KLUBU! VÍCE INFORMACÍ NA WWW.BEATS4KIDS.CZ


Letos jsme brzdy .. víme to ... ale nachystat Milkulášské B4K, které by aspoň trochu pokračovalo v tendenci minulých ročníků nebylo jednoduché :)

Připravili jsme několik předvánočních dárků, které s námi můžete rozbalit :) Máme pro Vás nachystaný mix kvalitního, energického dnb i dalších stylů, který skloubí průkopníky tohoto stylu, skvělou součastnost i nadějnou budoucnost ;)

Je nám ctí, že Vám můžeme představit jednoho z matadorů UK drumandbassu, Dje Klona ze slavné dvojice Rascal&Klone. Společně se potkali už v roce 1994 na legendární Kenilworths Euro Dizzy ravové party.
Klone paradoxně začal s produkcí dřív než s Djingem, ve svých 10ti letech :) v roce 1999 vydávají na slavném labelu Moving Shadows track "Twister", který znamenal průlom v jejich kariéře.
Od té doby aktivně vydávají a vystupují po celé Evropě. Nyní vydali nové album, které nám představí 4.12. v Klubu Marley.
A jedna zajímavost pro naše Geek fans :) Společnost Rock Star games rozhodla pro uveřejnění tracků ´Get wild´ a ´Winner takes all´ na oficiální soundtrack k hře GTA III ;)

Dalším velkým Djem, který přijíždí podpořit je všem známý Bifidus Aktif, duše a zakladatel Let it Rollu.

Schooler, který vloni z vážných důvodů nemohl účinkovat na "All stars" vydání přijede na "reparát". Jeho energické sety netřeba představovat. A silná fanouškovská základna se má na co těšit :)

Computer Artist je rozhodně zastánce tvrdšího dnb. Velmi talentovaný Dj a producent, jehož zvuk je ovlivněn jmény jako SPOR,NOISIA,PHACE atd.

Ostravský oldchool, pro starší ročníky nostalgie, pro mladší stále fresh music představí ti nejpovolanější .. Inspiral X62 a Wenia.

Lineup večera doplní Drako, Pepe, Sabot3r a Souphonique.


O vizuální stránku se postará Psychocircus.


Kim Malebo stage je tradičně ve znamení pomalejších rytmů.

Jeho headliner přijíždí Subject Lost, jehož kvality byly letos oceněny získáním ceny "Anděl" v kategorii Elektronická hudba. Jsme rádi, že přijal pozvání i přesto, že nyní se vystupování vyhýbá a věnuje se spíše práci ve studiu.
Lineup doplní původem ostravská, v některých případěch už s přechodným pobytem v Praze a přilehlém okolí - alko banda, která Vás ale nenechá v žádném případě přikované na židlích :)

Eklektik Fluidum, Uxen, Inliner, Absolutely!, Petit, Spaw, Sqadra.

Všichni učinkující se tradične vzdávají nároků na honorář, za což jim patří náš dík, respekt a obdiv!

Jak je zvykem, celá částka ze vstupného, prodeje odznáčků, triček a kasiček, které budou umístěny na baru, putuje na konto Mobilního hospicu Ondrášek, o.p.s., který podporuje terminálně nemocné dětské pacienty a jejich rodiny v jejich domácím prostředí.

Pokud dorazíte do 22hod, přispějete 80Kč. Opozdilci si na podporu připraví 120Kč.

Jako každý rok Vás čeká řada Warmpů, kterými si můžete zkrátit čekání na hlavní akci. Sledujte naše webovky www.beats4kids.cz pro více informací.

Srdečně Vás tedy zveme v pátek 4.12. do Klubu Marley. Vloni jste vykouzlili opravdu úžasnou atmosféru, kterou si pochvalovali všichni Djs a pomohli jste nám vybrat rekordní částku.
Veříme, že v tom budeme pokračovat, tak jak se na tradici patří :)

Těšíme se na Vás

S Láskou, tým Beats4KidsPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREWPhoto by NOISECREW

 ZPĚT  Zpět na předchozí stránku Náhled ke článku Beats4Kids XII.
26.10.2016  Beats4Kids XII.
<3 <3 <3 DĚKUJEME <3 <3 <3..více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS XI.
12.11.2015  BEATS4KIDS XI.
Letos jsme brzdy .. víme to ... ale nachystat Miluášské B4K, které by aspoň trochu pokračovalo v tendenci minulých ročníků nebylo jednoduché :)..více

 Náhled ke článku Poděkování B4K z MH Ondrášek
10.6.2015  Poděkování B4K z MH Ondrášek
"To, co jsme mohli díky Vaší pomoci a neskutečně velké vstřícnosti zajistit, pro nás není v žádném případě samozřejmostí. Je to důkaz, že i v tomto uspěchaném světě stále existuje lidskost a ochota pomáhat. O to víc bychom Vám chtěli všichni z Mobilního hospice Ondrášek vyjádřit velké poděkování a popřát Vám mnoho úspěchů." Poděkování z Mobilního hospice Ondrášek (MHO) patří především vám, podporovatelům charitativní akce Beats4Kids...více

 Náhled ke článku Beats4Kids X.
14.10.2014  Beats4Kids X.
Tak už podesáté. Je neuvěřitelné, jak čas letí a jak dlouho společně s námi pomáháte dětem. A protože takové výročí je třeba náležitě oslavit, napnul tým B4K všechny síly a v jednom večeru Vám představí všechny headlinery dosavadních 9ti pokračování a jednu exkluzivní třešničku k tomu :)..více

 Náhled ke článku GRAFFITI - online dražba
31.9.2014  GRAFFITI - online dražba
Oficiální ukončení veřejné dražby proběhne během jubilejního X. pokračování Beats4kids, které se uskuteční 5. prosince 2014 v klubu Marley. Konečné výsledky budou zveřejněny na www.beats4kids.cz. ..více

 Náhled ke článku Beats4Kids IX.
11.5.2014  Beats4Kids IX.
Přátelé, první z letošní série Beats4kids odstartujeme v rytmu nejen beatu, ale i barev pro děti, a to na netradičním místě budoucí kreativní čtvrti Provoz Hlubina, kde v pátek 30. května 2014 v rámci "Dne Dětí" v 15hod. zahájíme v řadě již deváté pokračování Beats4kids. První část odpoledního programu je věnovaná jak jinak než dětem, a to hlavně těm, které naše tradiční večírky prospí doma v pelíšku. Druhá část odstartuje ve 20hod. a je určena pro, už krapánek "větší děti".....více

 Náhled ke článku Beats4kids VIII.
26.11.2013  Beats4kids VIII.
Ten čas opravdu letí! Že už je tohle osmé pokračování Beats4Kids? Ano, je to tak, a je nám ctí, že Vás opět můžeme srdečně pozvat v pátek 6. 12. 2013 do klubu Marley na Výstavišti Černá louka. Letos pokračujeme v již zaběhlé tradici mikulášské sbírky pro děti. Tentokrát uděláme společně radost dětem v Dětském domově v Budišově nad Budišovkou (http://www.ddbudisov.cz/). Na hlavní Marley stage zavítají průkopníci Reggae scény v ČR MC Messenjah a selector Boldrik, kteří dorazí až z Prahy, ostravský všem dobře ..více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS VII.
7.1.2013  BEATS4KIDS VII.
Z Brna nás přijede podpořit jeden z matadorů českého drumandbassu, zakladatel Redrum crew - X.MORPH, který hraje už od roku 1999! Tohoto Dje jsme mohli slyšet na spoustě velkých akcí a můžeme se těšit na pořádnou hudební nálož. LOCAL HEROES určitě ostravským fandům netřeba představovat, díky pořadu STRA! na internetovém rádiu Shadowbox nebo pořadu KY OBRAZ na WKC TV. Toto duo spolupracuje už od roku 2003. Kromě djingu se věnují i produkci, takže nás čeká i vlastní tvorba...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS VI.
16.5.2012  BEATS4KIDS VI.
Beats4kids sundává zimní kabáty a představuje první (a doufáme, že ne poslední :)) letní edici naší charitativní taneční párty. Těsně po Dni Dětí - tedy 2.6. - můžete pomoci vykouzlit úsměvy dětem, které v to už ani nedoufaly. Oldschoolová vlna Od housu přes breakbeat k drumadbassu - tak se dá ve zkratce nastínit hudební cesta, kterou s námi můžete prožít opět v klubu Marley již od 20 hodin...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS V.
23.11.2011  BEATS4KIDS V.
Letošní ročník bude ve znamení česko-slovenského bratrství, takže se můžeme pochlubit naší premiérovou zahraniční účastí. Jsme pyšní, že můžeme přivítat nejlepšího slovenského Dj L PLUSe, který nedávno podepsal kontrakt se světoznámým labelem Technique Records. Dalším spojencem je spoluorganizátor slovenského Let it Rollu, KATO, kterému bude v setu sekundovat náš nejoblíbenější Mc TWEETY TWIZTA. Pomyslný souboj s nimi svedou ostravští a všem důvěrně známí ELVIS a INSPIRAL X62. Lineup doplní porubský Dj UMBA, dále si spolu střihnou set DRAKO a SCHOOLER. Kdo si je pamatuje z minulé party B4K, tak si je určitě nenechá ujít. Mimo jiné nás přijeli podpořit i pánové z Oder KHAN ft. AMOS jako BASSURAZZ. Ve své premiéře se představí ostravská DJka, zástupkyně ČBS, LOULA. Těšíme se na jejich vystoupení...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS IV.
19.11.2010  BEATS4KIDS IV.
Beats4Kids už po čtvrté zavítá do ostravského klubu Marley. Naším úsilím je pozvat na 4. 12. 2010 co nejvíce lidí na elektronickou party, jejíž výtěžek ze vstupného půjde na dobré účely, na místa, kterým peníze skutečně chybí. Nesmírný dík a úcta opět patří všem účinkujícím, kteří zahodí své honoráře, aby podpořili dobrou věc. Představí se Dj’s a jedna vokalistka na 2 scénách. První bude tradičně patřit drumandbassu, kde vystoupí hosté z Prahy RIDO a ESKA. Jak to umí rozjet ty nejlepší moravské ženy za mixem, představí v exkluzivním b2b setu - speciálně pro B4K - brněnská Elwira (Spiral) a ostravská Beaty. Úderné dívčí komando doplní hlasovým doprovodem ostravská Lobotomia. Za ostravské oldschoolery z Extdustu vystoupí známý pokerový maniak Wenia, který se představí v setu na 3 gramce. Za spřízněnou Cockroach crew vystoupí Drako se Schoolerem, kteří se také díky dobré věci rozhodli vyzkoušet něco nového na 4 gramce. Mladou krev duchem, ale ne zkušenostmi, doplní Cyrus (Basstrike) a Faderkilla (ČBS). ..více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS III.
24.11.2009  BEATS4KIDS III.
O málokteré době se dá říct, že je dobrá. A zvláště dnes všichni víme, že míst, kde je potřeba pomoci je stále víc a jsou zde lidé, kteří si bez naší pomoci nevědí rady. A tudíž opět po roce vysílá občanské sdružení Černobílý svět našemu Batmanovi signál Medvídka na nebi a opět voláme o pomoc nejen jemu, ale i všem Vám, kterým pořád není život kolem něj lhostejný. A protože ani Batman nechce vidět slova ale činy, tak na Mikuláše, tedy 5.12.2009 pořádáme další pokračování sbírky projektu Beats4Kids. Opět se odehraje v klubu Marley u Černé louky v Ostravě. Jako každé dítě rosteme, a tentokrát se návštěvníci můžou těšit na dvě scény. Jednu se zaměřením čistě na drumandbass, druhá potěší zastánce dalších směrů, jako je breakbeat, dubstep nebo funky. Hlavní stage se ponese v duchu významných a oblíbených projektů a dj´s. Můžete porovnat 2 projekty, které hrají na 4 gramce, a to Fatalerr (Elvis&C-Phone) a Holario (SMario&Holder). Za velkou čest považujeme účast břeclavského Sayka. O domácí support se postarají Beaty, Drako, Ferda, Knom, Silence a Faderkilla. Dalším překvapením bude návštěva České Televize přímo na Beats4Kids! DJka Beaty bude při svém vystoupení natáčena pro pořad ČT, takže snad jí obecenstvo ukáže, jaký umí udělat kotel ;)..více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS III. WarmUp
20.11.2009  BEATS4KIDS III. WarmUp
WarmUp na mikulášskou akci Pro nedočkavce je v sobotu 28.11. v klubu Klid připraven WarmUp na mikulášskou akci. Můžete se těšit na tato jména: Petit, Saboter, LoGravity, A.tha.m, Fly.com, Zatip, Sqadra, Rapazz, Steel...více

 Náhled ke článku Nový web B4K
23.11.2000  Nový web B4K
Vše se mění a vše se vyvíjí a tak ani my nechceme být pozadu. Rozhodli jsme se dát našemu webu nový, přehlednější a barevnější kabát. Na rozdíl od původní verze zde naleznete naši historii, nový design fotogalerie, kde kromě fotek z akcí najdete také vyúčtování dosavadních akcí a ostatní formality. Další novinkou zveřejnění banneru s číslem sbírkového konta, kde můžete podpořit jakoukoliv částkou naší věc (pokud se neukážete na akci osobně, což bychom byli samozřejmě raději?)...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS II.
6.11.2008  BEATS4KIDS II.
Na nebi svítí Beats4kids a 6.12. si žádá Vaši účast na druhém pokračování charitativní drumandbassové party, která se opět uskuteční v kluby Marley na Černé louce v Ostravě. Hlavním hnacím motorem jejich majáku není nikdo jiný, než pražský zástupce Shadowbox.cz, Philip TBC! Ostravský support zajistí zástupce crew 23, Yadel, za booking Cybefire.cz Inliner a Drako a „mladou krev“ představují Washek 723 (psychocircus.cz), Subject Lost (DFC) a FaderKilla (ČBS). Hlasový doprovod zajistí MC´s Was a Tweety Twizta, o vizuální stránku se postará Cryystal. Pro zajištění dokonalého zážitku bude akce doplněna UV show od Cyberfire a dekoracemi Elemental Crew...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS I. začínáme
15.1.2008  BEATS4KIDS I. začínáme
Ano, snažíme se získat co nejvíce peněz na dobrou věc. Nic víc, nic míň. A tak pár lidí spojilo prvotní myšlenku, nadšení a kontakty a společně s občanským sdružením Happy Life si Vás dovoluje pozvat 11.4.2008 do ostravského kluby Marley na Černé Louce na benefiční dnb party s názvem Beats4Kids, na kterou přijdou tuto myšlenku podpořit ikony historie ostravského drumandbassu, duo Fatalerr (23,ExtDust), kteří budou hrát na 4 gramo; dále projekt NoMoney (23), InspiralX62 (23), za Cyberfire.cz Dj Drako a dvojice Noisefellazz. Line up doplní Mario (MktBros.org) a začínající Subjekt Lost. Hlasový doprovod zajistí Mc´s Was (Cyberfire.cz), Getto (Psychocircus.cz) a Square (WKC)...více

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
další informace