Beats4Kids 8

Vážení přátelé Beats4Kids, ten čas opravdu letí! Že už je tohle osmé pokračování Beats4Kids? Ano, je to tak, a je nám ctí, že Vás opět můžeme srdečně pozvat v pátek 6. 12. 2013 do klubu Marley na Výstavišti Černá louka. Letos pokračujeme v již zaběhlé tradici mikulášské sbírky pro děti. Tentokrát uděláme společně radost dětem v Dětském domově v Budišově nad Budišovkou (http://www.ddbudisov.cz/). 


Na hlavní Marley stage zavítají průkopníci Reggae scény v ČR MC Messenjah a selector Boldrik, kteří dorazí až z Prahy, ostravský všem dobře známý sound system Coltcha United, jejímž speciálním hostem bude Dj Mentol a opakovaně se tuto akci rozhodl podpořit již známý oderský Bassurazz Sound System v seskupení Dj’s: Khan, Amos, Raketa. Můžeme se těšit na kvalitní nadílku D’n’b, Jungle, Reggae a Dancehollu.Vrchní Malebo stage bude ve znamení projektů Hlubina a Lion Bordra. Kapela Hlubina působí na ostravské scéně již řadu let a pro tuto příležitost připravila koncert ve stylu Funk-rocku, kdy představí své nejznámější skladby. Po jejich vystoupení přijde na řadu unikátní sladění živých nástrojů s elektronickým nádechem, společně s kapelou přidají ruku k dílu také kluci z Lion Bordra - tato elektronicko-akustická část večera se ponese ve stylu R’n’B, Hip-Hopu, Techna, Dubstepových rytmů a klasických Rockových partů. Před i po samotném vystoupení vám zahrají Dj’s: Ra2nsky, Dan Dusz a Lion Bordra, takže je na co se těšit. Večer v jejich podání bude ve znamení Ghetto Funku, House, a tanečních rytmů.

LETOS JSME SPOLEČNĚ získali pro děti z Dětského domova v Budišově nad Budišovkou krásných
15. 666,- Kč.  Děkujeme VŠEM za podporu!!!


LINE UP


stage Marley:
20:00-22:00 Bassurazz
22:00-23:00 DJ Mentol
23:00-00:30 Coltcha United
  0:30-1:30   MessenJah Ls. selector Boldrik
  1:30-2:30   Selector Boldrik

stage Malebo:
20:00 - 21:00 Lion Bordra
21:00 - 22:30 Dan Dusz
22:30 - 23:30 Hlubina
23:30 - 24:00 DJ Mentol
24:00 - 01:00 Hlubina + Lion Bordra
01:00 - 02:30 RA2NSKY
02:30 - konec Lion Bordra

V průběhu akce se také můžete těšit na Cyberfire UV Show, kterou si pro Vás pánové připravili na hlavní stage.

Nestíháte, nebo vám nevyhovuje termín akce, a přesto byste rádi pomohli dětem? Nevadí… Navštivte jeden ze svých oblíbených klubů. Pevně věříme, že si z široké nabídky 12  spřátelených podniků vyberete ten svůj. V období od 22. 11. 2013 až do samotné akce, tedy do 6. 12. 2013, zde budou umístěny zapečetěné kasičky, do kterých můžete vhodit drobný příspěvek. Přijďte posedět do kavárny, odreagovat se do čajdy, zkouknout kabaret, zaposlouchat se do unášejících zvuků piana, anebo se jen stavte na dobré pivko. Letos máme i další netradiční formu warm upu, kterou je turnaj v X Laser game. I zde můžete přispět do kasičky anebo si přijít zahrát do temné arény laser game, protože B4K bude podpořeno jak kasičkou na baru, tak i drobným penízem ze startovného každého hráče.

Seznam klubů a podporujících akcí:  Klub Absintový les Čajovna Pandžáb - 21. 11. 2013, 17:30, koncert Magdaleny Mandorly, po vystoupení bude následovat Jam bubnovačka  U Peciválů - 22. 11. 2013  - Dj Klega;  23. 11. 2013  - Praskání Rosti Petříka, 21:00 Minikinokavárna - 26. 11. 2013, Piáno live v Minikině, 20:00 X Laser game  - 26. 11. 2013, turnaj X Laser game, start 17:00, rezervace přes email: info@xlasergame.cz Čajovna na Větrném kopci - 29. 11. 2013, autorské čtení a poslechovka roots reggae s přesahem do raggajunglu od Jah Aglomeration sound system, 19:00Café de la Ostrava - 29. 11. 2013, Housecall - Dj Horse & guest, 21:00 Klub Klid! - 29. 11. 2013, Djs: PePe, Petit, Saboter, Andreas Schwintz, 21:00 Stará Aréna - 29. 11. 2013, Kabaret Zajíc v Pytli, 20:00 Bogotá klub - 29. 11. 2013, Techpulse IV - Dj’s: Deagon (SK), Martin Dee, Thomas Cook, No-On, Zek. Vj: Dip Sádrový Ježek - 29. 11. 2013, Movember of Ostrava + Warm up Beats4Kids, Various of Dj’s, 20:00 Hudební Bazar - 2. 12. 2013, Jarabi, 21:00

V prostorách klubu Marley budou umístěny celkem 3 kasy, do kterých můžete vhodit drobné, které vás během party budou tížit po kapsách. Kdo si ještě nestihl zakoupit triko nebo odznak s logem Beats4Kids, může se těšit! Přímo na místě budou k dispozici.

Vstup je tradičních 80,-Kč, začínáme jako vždy ve 20:01 hod., takže letos nezapomeňte přijít včas, spojit příjemné s užitečným a udělat tím radost dětem!

Děkujeme GE Money Bank za finanční podporu a GE Volunteers za pomoc při warm-upech. Dále děkujeme rádiu Helax a Českému rozhlasu Ostrava za propagaci a pomoc. Děkujeme hotelu Park Inn Ostrava za ubytování našich milých vystupujících a obci Čermná ve Slezsku za její finanční příspěvek.

Těšíme se na vás nejen u vstupu!
S láskou a v míru Beats4Kids

Nechceme spasit svět ani upozorňovat na hrůzu světa. Svět je jaký je a o barvě brýlí, které si nasadíme, rozhodujeme jen my sami. Ale někdy můžeme lidem, kteří na ně prostě nemají, pomoci koupit brýle o odstín světlejší než by sami doufali.

Beats4Kids VIII

Děkujeme po osmé!!! 

Vážení přátelé, příznivci a všichni jakkoliv zapojení do projektu Beats4Kids.

Chtěli bychom Vám VŠEM touto cestou poděkovat za Vaší opětovnou podporu, účast a pomoc při uskutečnění našeho společného cíle, kterým je pomoc dětem. Finanční částka ve výši 15 666,-, kterou jsme společně získali, putovala Dětskému domovu a školní jídelně v Budišově nad Budišovkou, a to na uskutečnění environmentální akce pořádané Dětským domovem a týmem Beats4kids. Zbylé finance z částky poputují na sportovní vybavení pro děti.


Především děkujeme klubu Marley za mnohaletou a pevnou podpor, děkujeme Weselovi, za jeho přístup a možnosti, které nám pravidelně dopřává. Také děkujeme Všem barmanům za skvělou obsluhu! Další díky patří samozřejmě Všem hudebním umělcům, kteří se vzdali svých honorářů ve prospěch dětí. Vážíme si Vaší návštěvy, ochoty přidat ruku k dílu a hlavně, DĚKUJEME za skvělou párty. Děkujeme MESSENJAHOVI, selektoru BOLDRIKOVI, klukům z COLTHI UNITED, DJ RICHARDovi, taky děkujeme Bassurazz sound systému, jmenovitě Dj, KHANovi, Dj AMOSovi a Dj RAKETĚ. Letos to bylo také poprvé, co se za celou dobu fungování Beats4Kids v prostorách klubu Marley představila kapelka. Naše díky patří zaslouženě i kapele HLUBINĚ. Děkujeme seskupení LION BORDRA. Další velké díky ZASLOUŽÍ Dj RA2NSKY a DAN DUSZ. Jsme opravdu rádi za tolik skvělých lidí, kteří darují kus sebe ve prospěch druhých! 


Jako v předešlých ročnících, tak i letos se do našeho projektu zapojily místní spřátelené kluby, čajovny či jiní přátelé. Děkujeme jak majitelům klubů za podporu a pomoc při propagaci, tak i účinkujícím na konkrétních warm upech a v neposlední řadě VŠEM barmankám a barmanům!!! Děkujeme jmenovitě těmto klubům: klub KLID!, CAFÉ DE LA OSTRAVA, BOGOTÁ, U PECIVÁLŮ, HUDEBNÍ BAZAR, SÁDROVÝ JEŽEK, ČAJOVNA NA VĚTRNÉM KOPCI, ČAJOVNA PANDŽÁB, STARÁ ARÉNA, MINIKINOKAVÁRNA, X LASER GAME, klub ABSINTOVÝ LES. Na těchto místech byly umístěny kasičky a ve většině z nich proběhla podporující akce.
Těchto akcí se zúčastnila velká spousta umělců, kteří zaslouží také poděkování. DĚKUJEME: Dj’s PEPE, PETIT, SABOTER a ANDREAS SCHWINTZ, díky pro Dj HORSE a jeho hosta, dále děkujeme DJ’s DEAGON, MARTIN DEE, THOMAS COOK, NO-ON, ZEK a VJ DIP, kteří to rozjeli v Bogotě. Děkujeme DJ Klegovi a díky patří i Rosťovi Petříkovi za jeho praskání. Děkujeme bubeníkům z kapely JARABI, kteří beats4kids podporují pravidelně. Děkujeme Kubovi za společnou akci Movember of Ostrava a warm up pro Beats4Kids. Jednalo se o netradiční spojení dvou charitativních akcí. Děkujeme všem DJ´s, kteří se této akce zúčastnili. Děkujeme klukům z Čajovny na Větrném kopci za organizaci poslechovky A děkujeme JAH Aglomeration sound systémU. Další díky je za autorské čtení, a patří všem zúčastněným umělcům! Děkujeme za koncert MAGDALÉNĚ MANDORLOVÉ a za jam bunovačku v čajovně Pandžáb. Další velké díky patří všem hercům za parádní kabaret Zajíc v Pytli! Také děkujeme za krásný poslech piana v Minikině kavárna. Za netradiční formu pomoci považujeme uspořádání turnaje X Laser Game a tímto děkujeme Honzovi Sopuchovi. Díky Vám všem jsme z kasiček umístěných ve Vašem klubu získali pro děti 6 396,-, což je nemalá částka z částky celkové. DĚKUJEME!


Děkujeme CYBERFIRE za dlouhou podporu a za parádní Uv-show! Děkujeme dobrovolníkům z GE Money bank a hlavně Vám, NÁVŠTĚVNÍKŮM!


… a v neposlední řadě DĚKUJEME PARTNERŮM za pravidelnou pomoc, bez které by se nám tato akce uskutečňovala obtížněji: Děkujeme GE MONEY BANK, GE VOLUNTEERS, obci ČERMNÁ VE SLEZSKU, tiskárně v DUBÍ, hotelu PARK INN, clubu MATÉ, REVOLT, PROVIBESTUDIU, OV – KLUBY.NET, STODOLNI.CZ, společnosti Hanak Video, ČRO a IGOROVI VAŠUTOVI.


Bez Vás, přátelé, by tato akce nemohla proběhnout! Ještě jednou DÍKY!
Kontaktní osoba: Vašková Veronika veronika.vaskova@beats4kids.cz
 


 ZPĚT  Zpět na předchozí stránku Náhled ke článku Beats4Kids XII.
26.10.2016  Beats4Kids XII.
<3 <3 <3 DĚKUJEME <3 <3 <3..více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS XI.
12.11.2015  BEATS4KIDS XI.
Letos jsme brzdy .. víme to ... ale nachystat Miluášské B4K, které by aspoň trochu pokračovalo v tendenci minulých ročníků nebylo jednoduché :)..více

 Náhled ke článku Poděkování B4K z MH Ondrášek
10.6.2015  Poděkování B4K z MH Ondrášek
"To, co jsme mohli díky Vaší pomoci a neskutečně velké vstřícnosti zajistit, pro nás není v žádném případě samozřejmostí. Je to důkaz, že i v tomto uspěchaném světě stále existuje lidskost a ochota pomáhat. O to víc bychom Vám chtěli všichni z Mobilního hospice Ondrášek vyjádřit velké poděkování a popřát Vám mnoho úspěchů." Poděkování z Mobilního hospice Ondrášek (MHO) patří především vám, podporovatelům charitativní akce Beats4Kids...více

 Náhled ke článku Beats4Kids X.
14.10.2014  Beats4Kids X.
Tak už podesáté. Je neuvěřitelné, jak čas letí a jak dlouho společně s námi pomáháte dětem. A protože takové výročí je třeba náležitě oslavit, napnul tým B4K všechny síly a v jednom večeru Vám představí všechny headlinery dosavadních 9ti pokračování a jednu exkluzivní třešničku k tomu :)..více

 Náhled ke článku GRAFFITI - online dražba
31.9.2014  GRAFFITI - online dražba
Oficiální ukončení veřejné dražby proběhne během jubilejního X. pokračování Beats4kids, které se uskuteční 5. prosince 2014 v klubu Marley. Konečné výsledky budou zveřejněny na www.beats4kids.cz. ..více

 Náhled ke článku Beats4Kids IX.
11.5.2014  Beats4Kids IX.
Přátelé, první z letošní série Beats4kids odstartujeme v rytmu nejen beatu, ale i barev pro děti, a to na netradičním místě budoucí kreativní čtvrti Provoz Hlubina, kde v pátek 30. května 2014 v rámci "Dne Dětí" v 15hod. zahájíme v řadě již deváté pokračování Beats4kids. První část odpoledního programu je věnovaná jak jinak než dětem, a to hlavně těm, které naše tradiční večírky prospí doma v pelíšku. Druhá část odstartuje ve 20hod. a je určena pro, už krapánek "větší děti".....více

 Náhled ke článku Beats4kids VIII.
26.11.2013  Beats4kids VIII.
Ten čas opravdu letí! Že už je tohle osmé pokračování Beats4Kids? Ano, je to tak, a je nám ctí, že Vás opět můžeme srdečně pozvat v pátek 6. 12. 2013 do klubu Marley na Výstavišti Černá louka. Letos pokračujeme v již zaběhlé tradici mikulášské sbírky pro děti. Tentokrát uděláme společně radost dětem v Dětském domově v Budišově nad Budišovkou (http://www.ddbudisov.cz/). Na hlavní Marley stage zavítají průkopníci Reggae scény v ČR MC Messenjah a selector Boldrik, kteří dorazí až z Prahy, ostravský všem dobře ..více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS VII.
7.1.2013  BEATS4KIDS VII.
Z Brna nás přijede podpořit jeden z matadorů českého drumandbassu, zakladatel Redrum crew - X.MORPH, který hraje už od roku 1999! Tohoto Dje jsme mohli slyšet na spoustě velkých akcí a můžeme se těšit na pořádnou hudební nálož. LOCAL HEROES určitě ostravským fandům netřeba představovat, díky pořadu STRA! na internetovém rádiu Shadowbox nebo pořadu KY OBRAZ na WKC TV. Toto duo spolupracuje už od roku 2003. Kromě djingu se věnují i produkci, takže nás čeká i vlastní tvorba...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS VI.
16.5.2012  BEATS4KIDS VI.
Beats4kids sundává zimní kabáty a představuje první (a doufáme, že ne poslední :)) letní edici naší charitativní taneční párty. Těsně po Dni Dětí - tedy 2.6. - můžete pomoci vykouzlit úsměvy dětem, které v to už ani nedoufaly. Oldschoolová vlna Od housu přes breakbeat k drumadbassu - tak se dá ve zkratce nastínit hudební cesta, kterou s námi můžete prožít opět v klubu Marley již od 20 hodin...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS V.
23.11.2011  BEATS4KIDS V.
Letošní ročník bude ve znamení česko-slovenského bratrství, takže se můžeme pochlubit naší premiérovou zahraniční účastí. Jsme pyšní, že můžeme přivítat nejlepšího slovenského Dj L PLUSe, který nedávno podepsal kontrakt se světoznámým labelem Technique Records. Dalším spojencem je spoluorganizátor slovenského Let it Rollu, KATO, kterému bude v setu sekundovat náš nejoblíbenější Mc TWEETY TWIZTA. Pomyslný souboj s nimi svedou ostravští a všem důvěrně známí ELVIS a INSPIRAL X62. Lineup doplní porubský Dj UMBA, dále si spolu střihnou set DRAKO a SCHOOLER. Kdo si je pamatuje z minulé party B4K, tak si je určitě nenechá ujít. Mimo jiné nás přijeli podpořit i pánové z Oder KHAN ft. AMOS jako BASSURAZZ. Ve své premiéře se představí ostravská DJka, zástupkyně ČBS, LOULA. Těšíme se na jejich vystoupení...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS IV.
19.11.2010  BEATS4KIDS IV.
Beats4Kids už po čtvrté zavítá do ostravského klubu Marley. Naším úsilím je pozvat na 4. 12. 2010 co nejvíce lidí na elektronickou party, jejíž výtěžek ze vstupného půjde na dobré účely, na místa, kterým peníze skutečně chybí. Nesmírný dík a úcta opět patří všem účinkujícím, kteří zahodí své honoráře, aby podpořili dobrou věc. Představí se Dj’s a jedna vokalistka na 2 scénách. První bude tradičně patřit drumandbassu, kde vystoupí hosté z Prahy RIDO a ESKA. Jak to umí rozjet ty nejlepší moravské ženy za mixem, představí v exkluzivním b2b setu - speciálně pro B4K - brněnská Elwira (Spiral) a ostravská Beaty. Úderné dívčí komando doplní hlasovým doprovodem ostravská Lobotomia. Za ostravské oldschoolery z Extdustu vystoupí známý pokerový maniak Wenia, který se představí v setu na 3 gramce. Za spřízněnou Cockroach crew vystoupí Drako se Schoolerem, kteří se také díky dobré věci rozhodli vyzkoušet něco nového na 4 gramce. Mladou krev duchem, ale ne zkušenostmi, doplní Cyrus (Basstrike) a Faderkilla (ČBS). ..více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS III.
24.11.2009  BEATS4KIDS III.
O málokteré době se dá říct, že je dobrá. A zvláště dnes všichni víme, že míst, kde je potřeba pomoci je stále víc a jsou zde lidé, kteří si bez naší pomoci nevědí rady. A tudíž opět po roce vysílá občanské sdružení Černobílý svět našemu Batmanovi signál Medvídka na nebi a opět voláme o pomoc nejen jemu, ale i všem Vám, kterým pořád není život kolem něj lhostejný. A protože ani Batman nechce vidět slova ale činy, tak na Mikuláše, tedy 5.12.2009 pořádáme další pokračování sbírky projektu Beats4Kids. Opět se odehraje v klubu Marley u Černé louky v Ostravě. Jako každé dítě rosteme, a tentokrát se návštěvníci můžou těšit na dvě scény. Jednu se zaměřením čistě na drumandbass, druhá potěší zastánce dalších směrů, jako je breakbeat, dubstep nebo funky. Hlavní stage se ponese v duchu významných a oblíbených projektů a dj´s. Můžete porovnat 2 projekty, které hrají na 4 gramce, a to Fatalerr (Elvis&C-Phone) a Holario (SMario&Holder). Za velkou čest považujeme účast břeclavského Sayka. O domácí support se postarají Beaty, Drako, Ferda, Knom, Silence a Faderkilla. Dalším překvapením bude návštěva České Televize přímo na Beats4Kids! DJka Beaty bude při svém vystoupení natáčena pro pořad ČT, takže snad jí obecenstvo ukáže, jaký umí udělat kotel ;)..více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS III. WarmUp
20.11.2009  BEATS4KIDS III. WarmUp
WarmUp na mikulášskou akci Pro nedočkavce je v sobotu 28.11. v klubu Klid připraven WarmUp na mikulášskou akci. Můžete se těšit na tato jména: Petit, Saboter, LoGravity, A.tha.m, Fly.com, Zatip, Sqadra, Rapazz, Steel...více

 Náhled ke článku Nový web B4K
23.11.2000  Nový web B4K
Vše se mění a vše se vyvíjí a tak ani my nechceme být pozadu. Rozhodli jsme se dát našemu webu nový, přehlednější a barevnější kabát. Na rozdíl od původní verze zde naleznete naši historii, nový design fotogalerie, kde kromě fotek z akcí najdete také vyúčtování dosavadních akcí a ostatní formality. Další novinkou zveřejnění banneru s číslem sbírkového konta, kde můžete podpořit jakoukoliv částkou naší věc (pokud se neukážete na akci osobně, což bychom byli samozřejmě raději?)...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS II.
6.11.2008  BEATS4KIDS II.
Na nebi svítí Beats4kids a 6.12. si žádá Vaši účast na druhém pokračování charitativní drumandbassové party, která se opět uskuteční v kluby Marley na Černé louce v Ostravě. Hlavním hnacím motorem jejich majáku není nikdo jiný, než pražský zástupce Shadowbox.cz, Philip TBC! Ostravský support zajistí zástupce crew 23, Yadel, za booking Cybefire.cz Inliner a Drako a „mladou krev“ představují Washek 723 (psychocircus.cz), Subject Lost (DFC) a FaderKilla (ČBS). Hlasový doprovod zajistí MC´s Was a Tweety Twizta, o vizuální stránku se postará Cryystal. Pro zajištění dokonalého zážitku bude akce doplněna UV show od Cyberfire a dekoracemi Elemental Crew...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS I. začínáme
15.1.2008  BEATS4KIDS I. začínáme
Ano, snažíme se získat co nejvíce peněz na dobrou věc. Nic víc, nic míň. A tak pár lidí spojilo prvotní myšlenku, nadšení a kontakty a společně s občanským sdružením Happy Life si Vás dovoluje pozvat 11.4.2008 do ostravského kluby Marley na Černé Louce na benefiční dnb party s názvem Beats4Kids, na kterou přijdou tuto myšlenku podpořit ikony historie ostravského drumandbassu, duo Fatalerr (23,ExtDust), kteří budou hrát na 4 gramo; dále projekt NoMoney (23), InspiralX62 (23), za Cyberfire.cz Dj Drako a dvojice Noisefellazz. Line up doplní Mario (MktBros.org) a začínající Subjekt Lost. Hlasový doprovod zajistí Mc´s Was (Cyberfire.cz), Getto (Psychocircus.cz) a Square (WKC)...více

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
další informace