Beats4Kids 7

 

Tak už posedmé ) protože nemáme rádi stereotyp, tentokrát jsme zvolili lednové datum ).
18. ledna2013, opět v klubu Marley na Černé Louce, můžete od 20:00 přispět na dobrou věc.
Na koho se můžete těšit? Tentokrát to bude pořádná moravská party )

 

Z Brna nás přijede podpořit jeden z matadorů českého drumandbassu, zakladatel  Redrum crew - X.MORPH, který hraje už od roku 1999! Tohoto Dje jsme mohli slyšet na spoustě velkých akcí a můžeme se těšit na pořádnou hudební nálož.
LOCAL HEROES určitě ostravským fandům netřeba představovat, díky pořadu STRA! na internetovém rádiu Shadowbox nebo pořadu KY OBRAZ na WKC TV.  Toto duo spolupracuje už od roku 2003. Kromě djingu se věnují i produkci, takže nás čeká i vlastní tvorba.

 

Jedinečným bonbónkem, na který se my speciálně těšíme -  je jedinečné a zřejmě jen tak neopakovatelné ) vystoupení duaNOISEFELLAZZ – tedy Pepe a Flame, kteří společně už nevystupují a zahrají speciálně pro Beats4Kids. Kdo je kdysi zažil, ví, co je čeká. Ostatní se mohou těšit na oldschoolový nářez starých hitů, propojený i novými tracky.
Telegraficky doplníme zbytek lineupu: za Produkt nás čeká Ferda ve společném vystoupení s Vjem Davidem Pacultem, dáleSoulphonique (Ghetto Staar), Loula (ČBS) a Sqadra (bozak.cz). 
O vizuální stránku se postará starý známý Psychocircus.cz.

 

Druhou stage jsme tentokrát pojali zcela chilloutově, takže na Malebu se můžete podívat na specializované filmy s tématikou dětí a jejich nelehkého života.

 

Opět spolupracujeme se spřátelenými kluby, kde od pátku 4. 1., jsou na baru umístěny kasičky a v rámci warm-upu můžete přispět také.  Děkujeme klubům Sádrový Ježek, Klid, Bogotá, Café de la Ostrava, U Peciválů a Hudební bazar! Také děkujeme Čajovně na Větrném kopci, kde jsme mohli poprvé umístit kasičku.
Warm up ve Tvém oblíbeném klubu:
Hudební bazar / čtvrtek 10.1.2013 / těšit se můžete na africké rytmy v podání ostravských bubeníků JARABI
Klub Klid / sobota 12.1.2013 / Báječný večer v podání: Subject Lost, Logravity, Petit, Drako, Inliner
U Peciválů / pátek 11.1.2013 / K poslechu Vám zahraje DJ Petr Klega
Klub Bogotá / pátek 11.1.2013 / d’n’b akce Dark Sun vol. VII.
Klub Café de la Ostrava / pátek 11.1.2013 / Oldschool joint: Luvca, Timo Timonen
 

Rádi děkujeme všem, bez kterých by naše akce neměla šanci vzniknout: klubu Marley, GE Money Volunteers, hotelu Park Inn, Rádiu Helax, ReWolt a všem účinkujícím, kteří opět akci bez rozmyslu podpořili bez nároku na honorář. Respekt!
Vaše vstupné 80Kč tentokrát poputuje na konto Dětského domova ve Vrbně pod Pradědem. Po klubu budou opět umístěny kasičky, kde můžete přispět dále. Na místě opět budou k prodeji trička a odznaky s logem Beats4Kids.


Takže, pokud jste ještě neutratili peníze od Ježíška, máte jedinečnou šanci je proměnit za dobrý skutek a pomoci těm, kteří takové štěstí jako my neměli.


Těšíme se na Vás )

 

Děkujeme po sedmé!!!

 

Sedmého pokračování akce s názvem Beats4Kids se 18. ledna v klubu Marley zúčastnilo celkem 205 úžasných lidí, kteří se rozhodli věnovat nějakou tu korunku dětem. Podařilo se nám dohromady vybrat krásných 21. 816,- Kč.

 

Jmenovitě bychom rádi poděkovali těmto DJs, našim hlavním hvězdám: X.MORPHovi a jedné polovičce z LOCAL HEROES, za bezva set a ochotu podpořit nás; Ferdovi za veselou atmosféru; klukům z Noisefellazz, tedy PePe Flame za special set; Sqadrovi za to, že k nám opět dorazil a pobavil; Soulphonique za rozdané úsměvy a skvělé pecky, a Loule, která své postavení mezi pány bravurně obhájila :-). Za vizuální stránku děkujeme VJ Davidu Pacultovi, který skvěle zvládl celý večer za nemocného Psychocircuse.

 

Děkujeme našim oblíbeným klubům za podporu a pomoc, především za umístění kasiček po dobu dvou týdnů před samotnou akcí Beats4Kids. Tímto jste nám umožnili vybrat pro děti více financí. Jmenovitě děkujeme tedy těmto klubům, jejich majitelům a účinkujícím, kteří v rámci warmupů průběžně vystoupili:

 

Cafe de la Ostrava – děkujeme Markovi za spolupráci.

 

Klub Klid – Djs: Subject LostLogravityPetitDrako Inliner. Děkujeme Blonďákovi za spolupráci.

 

Hudební bazar – zde vystoupila bubnující skupina Jarabi. Děkujeme Jiříkovi za spolupráci.

 

U Peciválů – DJ Klega, DJ Rdg a DJ Šelma. Děkujeme Burymu Richardovi za spolupráci.

 

Klub Bogotá – v rámci party Dark Sun zahráli DJs: SpamPsychical ResearchMadfaceFemfingWDKFowler Edware. Děkujeme Elvisovi Petrovi za spolupráci.

 

Sádrový ježek – zde jsme měli možnost poprvé umístit kasičku. Děkujeme Kubisovi za spolupráci.

 

Čajovna na Větrném kopci – zde jsme měli také možnost poprvé umístit kasičku. Děkujeme Tomovi za spolupráci.

 

Také děkujeme všem barmanům za stráž kasiček a podporu.

 

Děkujeme Klubu Marley, který nám opět poskytl jedinečné přístřeší a veškerý servis. Děkujeme všem sponzorům: GE Volunteers za finanční podporu a úžasné dobrovolníky, hotelu ParkInn za skvělou spolupráci a poskytnutí ubytovacích služeb. Děkujeme všem serverům, které podpořili naši akci jejím bezplatným zveřejněním na svých stránkách: ovakce.cz, ov-kluby.net. Děkujeme za dlouhodobou spolupráci rádiu HelaxProvibe studiuTiskárně v Dubí a provozovateli našeho webu Rewolt.

 

A jako pecka na závěr - děkujeme Vám všem, kteří jste dorazili a vytvořili - jako ostatně vždy - úžasnou atmosféru. Společně jsme vybrali krásnou částku, kterou věnujeme Základní škole, dětskému domovu, školní družině a školní jídelně ve Vrbně pod Pradědem (http://www.zsddsdsj-vrbno.estranky.cz/).

 

Rádi bychom se v budoucnu vrátili do starých kolejí a pořádali opět zimní sbírku na Mikuláše, tedy začátkem prosince 2013. Letní edice je zatím ve hvězdách :-).


 ZPĚT  Zpět na předchozí stránku Náhled ke článku Beats4Kids XII.
26.10.2016  Beats4Kids XII.
<3 <3 <3 DĚKUJEME <3 <3 <3..více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS XI.
12.11.2015  BEATS4KIDS XI.
Letos jsme brzdy .. víme to ... ale nachystat Miluášské B4K, které by aspoň trochu pokračovalo v tendenci minulých ročníků nebylo jednoduché :)..více

 Náhled ke článku Poděkování B4K z MH Ondrášek
10.6.2015  Poděkování B4K z MH Ondrášek
"To, co jsme mohli díky Vaší pomoci a neskutečně velké vstřícnosti zajistit, pro nás není v žádném případě samozřejmostí. Je to důkaz, že i v tomto uspěchaném světě stále existuje lidskost a ochota pomáhat. O to víc bychom Vám chtěli všichni z Mobilního hospice Ondrášek vyjádřit velké poděkování a popřát Vám mnoho úspěchů." Poděkování z Mobilního hospice Ondrášek (MHO) patří především vám, podporovatelům charitativní akce Beats4Kids...více

 Náhled ke článku Beats4Kids X.
14.10.2014  Beats4Kids X.
Tak už podesáté. Je neuvěřitelné, jak čas letí a jak dlouho společně s námi pomáháte dětem. A protože takové výročí je třeba náležitě oslavit, napnul tým B4K všechny síly a v jednom večeru Vám představí všechny headlinery dosavadních 9ti pokračování a jednu exkluzivní třešničku k tomu :)..více

 Náhled ke článku GRAFFITI - online dražba
31.9.2014  GRAFFITI - online dražba
Oficiální ukončení veřejné dražby proběhne během jubilejního X. pokračování Beats4kids, které se uskuteční 5. prosince 2014 v klubu Marley. Konečné výsledky budou zveřejněny na www.beats4kids.cz. ..více

 Náhled ke článku Beats4Kids IX.
11.5.2014  Beats4Kids IX.
Přátelé, první z letošní série Beats4kids odstartujeme v rytmu nejen beatu, ale i barev pro děti, a to na netradičním místě budoucí kreativní čtvrti Provoz Hlubina, kde v pátek 30. května 2014 v rámci "Dne Dětí" v 15hod. zahájíme v řadě již deváté pokračování Beats4kids. První část odpoledního programu je věnovaná jak jinak než dětem, a to hlavně těm, které naše tradiční večírky prospí doma v pelíšku. Druhá část odstartuje ve 20hod. a je určena pro, už krapánek "větší děti".....více

 Náhled ke článku Beats4kids VIII.
26.11.2013  Beats4kids VIII.
Ten čas opravdu letí! Že už je tohle osmé pokračování Beats4Kids? Ano, je to tak, a je nám ctí, že Vás opět můžeme srdečně pozvat v pátek 6. 12. 2013 do klubu Marley na Výstavišti Černá louka. Letos pokračujeme v již zaběhlé tradici mikulášské sbírky pro děti. Tentokrát uděláme společně radost dětem v Dětském domově v Budišově nad Budišovkou (http://www.ddbudisov.cz/). Na hlavní Marley stage zavítají průkopníci Reggae scény v ČR MC Messenjah a selector Boldrik, kteří dorazí až z Prahy, ostravský všem dobře ..více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS VII.
7.1.2013  BEATS4KIDS VII.
Z Brna nás přijede podpořit jeden z matadorů českého drumandbassu, zakladatel Redrum crew - X.MORPH, který hraje už od roku 1999! Tohoto Dje jsme mohli slyšet na spoustě velkých akcí a můžeme se těšit na pořádnou hudební nálož. LOCAL HEROES určitě ostravským fandům netřeba představovat, díky pořadu STRA! na internetovém rádiu Shadowbox nebo pořadu KY OBRAZ na WKC TV. Toto duo spolupracuje už od roku 2003. Kromě djingu se věnují i produkci, takže nás čeká i vlastní tvorba...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS VI.
16.5.2012  BEATS4KIDS VI.
Beats4kids sundává zimní kabáty a představuje první (a doufáme, že ne poslední :)) letní edici naší charitativní taneční párty. Těsně po Dni Dětí - tedy 2.6. - můžete pomoci vykouzlit úsměvy dětem, které v to už ani nedoufaly. Oldschoolová vlna Od housu přes breakbeat k drumadbassu - tak se dá ve zkratce nastínit hudební cesta, kterou s námi můžete prožít opět v klubu Marley již od 20 hodin...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS V.
23.11.2011  BEATS4KIDS V.
Letošní ročník bude ve znamení česko-slovenského bratrství, takže se můžeme pochlubit naší premiérovou zahraniční účastí. Jsme pyšní, že můžeme přivítat nejlepšího slovenského Dj L PLUSe, který nedávno podepsal kontrakt se světoznámým labelem Technique Records. Dalším spojencem je spoluorganizátor slovenského Let it Rollu, KATO, kterému bude v setu sekundovat náš nejoblíbenější Mc TWEETY TWIZTA. Pomyslný souboj s nimi svedou ostravští a všem důvěrně známí ELVIS a INSPIRAL X62. Lineup doplní porubský Dj UMBA, dále si spolu střihnou set DRAKO a SCHOOLER. Kdo si je pamatuje z minulé party B4K, tak si je určitě nenechá ujít. Mimo jiné nás přijeli podpořit i pánové z Oder KHAN ft. AMOS jako BASSURAZZ. Ve své premiéře se představí ostravská DJka, zástupkyně ČBS, LOULA. Těšíme se na jejich vystoupení...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS IV.
19.11.2010  BEATS4KIDS IV.
Beats4Kids už po čtvrté zavítá do ostravského klubu Marley. Naším úsilím je pozvat na 4. 12. 2010 co nejvíce lidí na elektronickou party, jejíž výtěžek ze vstupného půjde na dobré účely, na místa, kterým peníze skutečně chybí. Nesmírný dík a úcta opět patří všem účinkujícím, kteří zahodí své honoráře, aby podpořili dobrou věc. Představí se Dj’s a jedna vokalistka na 2 scénách. První bude tradičně patřit drumandbassu, kde vystoupí hosté z Prahy RIDO a ESKA. Jak to umí rozjet ty nejlepší moravské ženy za mixem, představí v exkluzivním b2b setu - speciálně pro B4K - brněnská Elwira (Spiral) a ostravská Beaty. Úderné dívčí komando doplní hlasovým doprovodem ostravská Lobotomia. Za ostravské oldschoolery z Extdustu vystoupí známý pokerový maniak Wenia, který se představí v setu na 3 gramce. Za spřízněnou Cockroach crew vystoupí Drako se Schoolerem, kteří se také díky dobré věci rozhodli vyzkoušet něco nového na 4 gramce. Mladou krev duchem, ale ne zkušenostmi, doplní Cyrus (Basstrike) a Faderkilla (ČBS). ..více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS III.
24.11.2009  BEATS4KIDS III.
O málokteré době se dá říct, že je dobrá. A zvláště dnes všichni víme, že míst, kde je potřeba pomoci je stále víc a jsou zde lidé, kteří si bez naší pomoci nevědí rady. A tudíž opět po roce vysílá občanské sdružení Černobílý svět našemu Batmanovi signál Medvídka na nebi a opět voláme o pomoc nejen jemu, ale i všem Vám, kterým pořád není život kolem něj lhostejný. A protože ani Batman nechce vidět slova ale činy, tak na Mikuláše, tedy 5.12.2009 pořádáme další pokračování sbírky projektu Beats4Kids. Opět se odehraje v klubu Marley u Černé louky v Ostravě. Jako každé dítě rosteme, a tentokrát se návštěvníci můžou těšit na dvě scény. Jednu se zaměřením čistě na drumandbass, druhá potěší zastánce dalších směrů, jako je breakbeat, dubstep nebo funky. Hlavní stage se ponese v duchu významných a oblíbených projektů a dj´s. Můžete porovnat 2 projekty, které hrají na 4 gramce, a to Fatalerr (Elvis&C-Phone) a Holario (SMario&Holder). Za velkou čest považujeme účast břeclavského Sayka. O domácí support se postarají Beaty, Drako, Ferda, Knom, Silence a Faderkilla. Dalším překvapením bude návštěva České Televize přímo na Beats4Kids! DJka Beaty bude při svém vystoupení natáčena pro pořad ČT, takže snad jí obecenstvo ukáže, jaký umí udělat kotel ;)..více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS III. WarmUp
20.11.2009  BEATS4KIDS III. WarmUp
WarmUp na mikulášskou akci Pro nedočkavce je v sobotu 28.11. v klubu Klid připraven WarmUp na mikulášskou akci. Můžete se těšit na tato jména: Petit, Saboter, LoGravity, A.tha.m, Fly.com, Zatip, Sqadra, Rapazz, Steel...více

 Náhled ke článku Nový web B4K
23.11.2000  Nový web B4K
Vše se mění a vše se vyvíjí a tak ani my nechceme být pozadu. Rozhodli jsme se dát našemu webu nový, přehlednější a barevnější kabát. Na rozdíl od původní verze zde naleznete naši historii, nový design fotogalerie, kde kromě fotek z akcí najdete také vyúčtování dosavadních akcí a ostatní formality. Další novinkou zveřejnění banneru s číslem sbírkového konta, kde můžete podpořit jakoukoliv částkou naší věc (pokud se neukážete na akci osobně, což bychom byli samozřejmě raději?)...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS II.
6.11.2008  BEATS4KIDS II.
Na nebi svítí Beats4kids a 6.12. si žádá Vaši účast na druhém pokračování charitativní drumandbassové party, která se opět uskuteční v kluby Marley na Černé louce v Ostravě. Hlavním hnacím motorem jejich majáku není nikdo jiný, než pražský zástupce Shadowbox.cz, Philip TBC! Ostravský support zajistí zástupce crew 23, Yadel, za booking Cybefire.cz Inliner a Drako a „mladou krev“ představují Washek 723 (psychocircus.cz), Subject Lost (DFC) a FaderKilla (ČBS). Hlasový doprovod zajistí MC´s Was a Tweety Twizta, o vizuální stránku se postará Cryystal. Pro zajištění dokonalého zážitku bude akce doplněna UV show od Cyberfire a dekoracemi Elemental Crew...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS I. začínáme
15.1.2008  BEATS4KIDS I. začínáme
Ano, snažíme se získat co nejvíce peněz na dobrou věc. Nic víc, nic míň. A tak pár lidí spojilo prvotní myšlenku, nadšení a kontakty a společně s občanským sdružením Happy Life si Vás dovoluje pozvat 11.4.2008 do ostravského kluby Marley na Černé Louce na benefiční dnb party s názvem Beats4Kids, na kterou přijdou tuto myšlenku podpořit ikony historie ostravského drumandbassu, duo Fatalerr (23,ExtDust), kteří budou hrát na 4 gramo; dále projekt NoMoney (23), InspiralX62 (23), za Cyberfire.cz Dj Drako a dvojice Noisefellazz. Line up doplní Mario (MktBros.org) a začínající Subjekt Lost. Hlasový doprovod zajistí Mc´s Was (Cyberfire.cz), Getto (Psychocircus.cz) a Square (WKC)...více

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
další informace