Páté výročí charitativní taneční party Beats4Kids je tady!!!

 

Opět pod záštitou neziskové organizace Černobílý svět Cinema Café Club bude probíhat veřejná sbírka, 
kdy výtěžek ze vstupného a kasiček společně věnujeme dětem z Dětského domova a školní jídelny Radkov. 
Pátá oslava našich narozenin se uskuteční opět na dvou scénách v klubu Marley v Ostravě 9. 12. 2011 od 20:00 hod.

Letošní ročník bude ve znamení česko-slovenského bratrství, takže se můžeme pochlubit naší premiérovou zahraniční účastí. Jsme pyšní, že můžeme přivítat nejlepšího slovenského Dj L PLUSe, který nedávno podepsal kontrakt se světoznámým labelem Technique Records. Dalším spojencem je spoluorganizátor slovenského Let it Rollu, KATO, kterému bude v setu sekundovat náš nejoblíbenější Mc TWEETY TWIZTA. Pomyslný souboj s nimi svedou ostravští a všem důvěrně známí ELVIS a INSPIRAL X62. Lineup doplní porubský Dj UMBA, dále si spolu střihnou set DRAKO a SCHOOLER. Kdo si je pamatuje z minulé party B4K, tak si je určitě nenechá ujít. Mimo jiné nás přijeli podpořit i pánové z Oder KHAN ft. AMOS jako BASSURAZZ. Ve své premiéře se představí ostravská DJka, zástupkyně ČBS, LOULA. Těšíme se na jejich vystoupení.

Druhá stage bude opět ve znamení jezdců z Lazytempa ( www.lazytempo.cz ). JUNKETT, neúnavný drtič basových linek, producent a dj. Momentálně už delší dobu parkuje u 140bpm a nikam nespěchá. Specialista na výtahovou hudbu. YADEL FLU jezdí stejnou rychlostí a parkují hned vedle Junketta. Sem tam zrychlí k autonomic d’n’b, Flu zase zpomalí k rytmům Latinské Ameriky. O závodění se již mluvit nedá. Raději deep meditace a dubové sudy. Forma - projekt, který rád spolupracuje s hudebníky, mající na svědomí např. živý hudební doprovod k promítání němého filmu Gustava Machatého, Erotikon. Mírná inklinace k DS možná, glitch a podobné pazvuky jisté. Originalita pravděpodobná. O funky nářez se postará PETIT.

Vizuální stránku zajistí Cyberfire se svou UV show, dále Elemental crew s výzdobou klubu a v neposlední řadě se můžeme těšit na vychytané projekce Vj Psychocircuse, které budou doplněny filmem All the Invisible Children. Netradičním bonbonkem bude epesní módní přehlídka retroshopu Ňů Fešn šopa ( www.retroshopa.cz ), a věřte, že pohled na tyto krásné dámy by bylo hříchem si nechat ujít.

Opět nemusíte čekat na 9. 12. 2011 a můžete podpořit dobrou věc již v listopadu během Warm-upů, které budou probíhat 25. 11. 2011v osmi spřátelených klubech, v těchto místech bude umístěná pokladnička pro výběr drobných s obecným infem o projektu, letáčky, ověření sbírky a plakátem:
1.    Klid – p i c t o r d i e – V Ý S T A V A !!!
2.    Bogota – No Limits: Dj’s: Andreas Schwintz, Tom - M, Danny May, LoGRAVITY
3.    U Peciválů – tato pokladnička bude umístěna od 25.11. do 27. 11. 2011, vystoupí Dj Grif (jukebox)
4.    Café de la Ostrava – Warmup Beats4Kids – Martin Dee & guests
5.    Kavárna Ostravanka – kasička bude umístěna v období od 25. 11. do 9.12.2011. Přijďte si zpříjemnit zimní dny.
6.    Hudební bazar – Koistinen (koncert – alternativa Brno)
7.    Fabric  MALIGNANT TUMOUR  LIVE KONCERT 
8.    Divadlo Loutek – premiéra představení Lucerna 

Nebuďme lhostejní ke světu kolem nás a pojďme společně 9. 12. 2011 pomoci dětem do klubu Marley, již po páté a věříme, že ne naposled. 

"Nechceme spasit svět ani upozorňovat nad hrůzou světa. Svět je jaký je a nad barvou brýlí, které si nasadíme, rozhodujeme jen my sami. Ale někdy můžeme lidem, kteří na ně prostě nemají, pomoci koupit brýle o odstín světlejší, než by sami doufali."

Rádi bychom předem poděkovali všem sponzorům, kteří se jakkoli podílejí na zrození pátého Beats4Kids: Ge Volunteers, Helax, Klub Marley, Hotel Park Inn, Tiskárna v Dubí, Rewolt.cz, Konopný shop, Gabka Říhánková, Provibe Studio, Cphone a všem klubům, které nám umožnily Warm Up.

S láskou tým Beats4Kids.

 

 

Line-up páté výročí charitativní taneční party Beats4Kids je tady!!!

 

Quick Tempo Stage:
20:00    Loula
21:00    Khan b2b Amos
22:30    Módní přehlídka Ňů fešn šopa (15 - 30 min.)
23:00    Inspiral X62
24:00    L Plus
01:30    Elvis
02:30    Umba
03:30    Kato
04:30    Drako b2b Schooler + MC Tweety Twizta
... v průběhu večera Cyberfire se svou UV show

Lazy Tempo Stage:
... pomalu, sřídavě, bez pořadí a řádu, don’t panic na každého se dostane)
Junkett, Yadel, Flu, Forma a speciální host Petit.

 

 

 

 

 

 

12x děkujeme!!!

 

Děkujeme všem účinkujícím, kteří podpořili Beats4Kids, vzdali se svých honorářů a vykouzlili perfektní atmosféru. Díky společnému úsilí se nám letos podařilo vybrat celkem krásných, kulatých a nečekaných 29 000 Kč, které společně věnujeme Dětskému domovu a školní jídelně Radkov – Dubová 141.

 

Proto ještě jednou děkujeme těmto:

L Plus, Kato, Elvis, Inspiral X62, Drako, Schooler, Umba, Khan, Amos, Loula a MC Tweety Twizta, kteří řádili na hlavní Qiucktempo stage.

 

Na Lazytempo stage se předvedli Yadel, Flu a Petit, kteří zvládli celý večer.

 

Vizuální stránku dotvořili děvčata z Ňů fešn šopy svou neodolatelnou módní přehlídkou, na kterou pánové jen tak nezapomenou ;-).Děkujeme Moni! Děkujeme také Čvandovi a jeho kumpánům za UV show, Elemental crew za výzdobu klubu a Psychocircusovi za bezva videoprojekci, která bavila všechny.

 

Děkujeme všem spřáteleným klubům za podporu a pomoc při warm upech, jmenovitě Klub Klid, Café de la Ostrava, Bogotá, U Peciválů, Hudební bazar, Fabric, Kavárna Ostravanka a Divadlo Loutek.

 

Děkujeme Klubu Marley za maximální podporu a pomoc od zrodu až po naše půlkulaté výročí Beats4Kids. Děkujeme všem sponzorům – Hotel Park Inn, rádiu Helax za spot a Provibe studiu za jeho vytvoření.

 

Děkujeme Subform.cz za dárky, serverům ovakce.cz, ovakluby.cz, kemaldo.blogspot.com a poskytovateli webu ReWolt, a dále tiskárně v Dubí. Speciální dík patří GE Volunteers za finanční podporu a za pomoc při chystání akce, hlavně třem báječným dobrovolnicím. Děkujeme QQ Studiu za zapůjčení kamery a slečně Evě Šlosarové za vytvoření parádního spotu, který bude zveřejněn během ledna.

 

Děkujeme Vám všem, kteří jste dorazili, pobavili se a zapařili jste jak se sluší a patří. Bez Vás by to nešlo. Příští pokračování Beats4Kids Vás čeká a nemine na den dětí v klubu Marley v Ostravě 2. 6. 2012!!! Tak snad se opět potkáme :-). A kdo měl zarach, at’ koukne do galerie na fotky, co si příště nemůže nechat ujít.

 


 ZPĚT  Zpět na předchozí stránku Náhled ke článku Beats4Kids XII.
26.10.2016  Beats4Kids XII.
<3 <3 <3 DĚKUJEME <3 <3 <3..více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS XI.
12.11.2015  BEATS4KIDS XI.
Letos jsme brzdy .. víme to ... ale nachystat Miluášské B4K, které by aspoň trochu pokračovalo v tendenci minulých ročníků nebylo jednoduché :)..více

 Náhled ke článku Poděkování B4K z MH Ondrášek
10.6.2015  Poděkování B4K z MH Ondrášek
"To, co jsme mohli díky Vaší pomoci a neskutečně velké vstřícnosti zajistit, pro nás není v žádném případě samozřejmostí. Je to důkaz, že i v tomto uspěchaném světě stále existuje lidskost a ochota pomáhat. O to víc bychom Vám chtěli všichni z Mobilního hospice Ondrášek vyjádřit velké poděkování a popřát Vám mnoho úspěchů." Poděkování z Mobilního hospice Ondrášek (MHO) patří především vám, podporovatelům charitativní akce Beats4Kids...více

 Náhled ke článku Beats4Kids X.
14.10.2014  Beats4Kids X.
Tak už podesáté. Je neuvěřitelné, jak čas letí a jak dlouho společně s námi pomáháte dětem. A protože takové výročí je třeba náležitě oslavit, napnul tým B4K všechny síly a v jednom večeru Vám představí všechny headlinery dosavadních 9ti pokračování a jednu exkluzivní třešničku k tomu :)..více

 Náhled ke článku GRAFFITI - online dražba
31.9.2014  GRAFFITI - online dražba
Oficiální ukončení veřejné dražby proběhne během jubilejního X. pokračování Beats4kids, které se uskuteční 5. prosince 2014 v klubu Marley. Konečné výsledky budou zveřejněny na www.beats4kids.cz. ..více

 Náhled ke článku Beats4Kids IX.
11.5.2014  Beats4Kids IX.
Přátelé, první z letošní série Beats4kids odstartujeme v rytmu nejen beatu, ale i barev pro děti, a to na netradičním místě budoucí kreativní čtvrti Provoz Hlubina, kde v pátek 30. května 2014 v rámci "Dne Dětí" v 15hod. zahájíme v řadě již deváté pokračování Beats4kids. První část odpoledního programu je věnovaná jak jinak než dětem, a to hlavně těm, které naše tradiční večírky prospí doma v pelíšku. Druhá část odstartuje ve 20hod. a je určena pro, už krapánek "větší děti".....více

 Náhled ke článku Beats4kids VIII.
26.11.2013  Beats4kids VIII.
Ten čas opravdu letí! Že už je tohle osmé pokračování Beats4Kids? Ano, je to tak, a je nám ctí, že Vás opět můžeme srdečně pozvat v pátek 6. 12. 2013 do klubu Marley na Výstavišti Černá louka. Letos pokračujeme v již zaběhlé tradici mikulášské sbírky pro děti. Tentokrát uděláme společně radost dětem v Dětském domově v Budišově nad Budišovkou (http://www.ddbudisov.cz/). Na hlavní Marley stage zavítají průkopníci Reggae scény v ČR MC Messenjah a selector Boldrik, kteří dorazí až z Prahy, ostravský všem dobře ..více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS VII.
7.1.2013  BEATS4KIDS VII.
Z Brna nás přijede podpořit jeden z matadorů českého drumandbassu, zakladatel Redrum crew - X.MORPH, který hraje už od roku 1999! Tohoto Dje jsme mohli slyšet na spoustě velkých akcí a můžeme se těšit na pořádnou hudební nálož. LOCAL HEROES určitě ostravským fandům netřeba představovat, díky pořadu STRA! na internetovém rádiu Shadowbox nebo pořadu KY OBRAZ na WKC TV. Toto duo spolupracuje už od roku 2003. Kromě djingu se věnují i produkci, takže nás čeká i vlastní tvorba...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS VI.
16.5.2012  BEATS4KIDS VI.
Beats4kids sundává zimní kabáty a představuje první (a doufáme, že ne poslední :)) letní edici naší charitativní taneční párty. Těsně po Dni Dětí - tedy 2.6. - můžete pomoci vykouzlit úsměvy dětem, které v to už ani nedoufaly. Oldschoolová vlna Od housu přes breakbeat k drumadbassu - tak se dá ve zkratce nastínit hudební cesta, kterou s námi můžete prožít opět v klubu Marley již od 20 hodin...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS V.
23.11.2011  BEATS4KIDS V.
Letošní ročník bude ve znamení česko-slovenského bratrství, takže se můžeme pochlubit naší premiérovou zahraniční účastí. Jsme pyšní, že můžeme přivítat nejlepšího slovenského Dj L PLUSe, který nedávno podepsal kontrakt se světoznámým labelem Technique Records. Dalším spojencem je spoluorganizátor slovenského Let it Rollu, KATO, kterému bude v setu sekundovat náš nejoblíbenější Mc TWEETY TWIZTA. Pomyslný souboj s nimi svedou ostravští a všem důvěrně známí ELVIS a INSPIRAL X62. Lineup doplní porubský Dj UMBA, dále si spolu střihnou set DRAKO a SCHOOLER. Kdo si je pamatuje z minulé party B4K, tak si je určitě nenechá ujít. Mimo jiné nás přijeli podpořit i pánové z Oder KHAN ft. AMOS jako BASSURAZZ. Ve své premiéře se představí ostravská DJka, zástupkyně ČBS, LOULA. Těšíme se na jejich vystoupení...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS IV.
19.11.2010  BEATS4KIDS IV.
Beats4Kids už po čtvrté zavítá do ostravského klubu Marley. Naším úsilím je pozvat na 4. 12. 2010 co nejvíce lidí na elektronickou party, jejíž výtěžek ze vstupného půjde na dobré účely, na místa, kterým peníze skutečně chybí. Nesmírný dík a úcta opět patří všem účinkujícím, kteří zahodí své honoráře, aby podpořili dobrou věc. Představí se Dj’s a jedna vokalistka na 2 scénách. První bude tradičně patřit drumandbassu, kde vystoupí hosté z Prahy RIDO a ESKA. Jak to umí rozjet ty nejlepší moravské ženy za mixem, představí v exkluzivním b2b setu - speciálně pro B4K - brněnská Elwira (Spiral) a ostravská Beaty. Úderné dívčí komando doplní hlasovým doprovodem ostravská Lobotomia. Za ostravské oldschoolery z Extdustu vystoupí známý pokerový maniak Wenia, který se představí v setu na 3 gramce. Za spřízněnou Cockroach crew vystoupí Drako se Schoolerem, kteří se také díky dobré věci rozhodli vyzkoušet něco nového na 4 gramce. Mladou krev duchem, ale ne zkušenostmi, doplní Cyrus (Basstrike) a Faderkilla (ČBS). ..více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS III.
24.11.2009  BEATS4KIDS III.
O málokteré době se dá říct, že je dobrá. A zvláště dnes všichni víme, že míst, kde je potřeba pomoci je stále víc a jsou zde lidé, kteří si bez naší pomoci nevědí rady. A tudíž opět po roce vysílá občanské sdružení Černobílý svět našemu Batmanovi signál Medvídka na nebi a opět voláme o pomoc nejen jemu, ale i všem Vám, kterým pořád není život kolem něj lhostejný. A protože ani Batman nechce vidět slova ale činy, tak na Mikuláše, tedy 5.12.2009 pořádáme další pokračování sbírky projektu Beats4Kids. Opět se odehraje v klubu Marley u Černé louky v Ostravě. Jako každé dítě rosteme, a tentokrát se návštěvníci můžou těšit na dvě scény. Jednu se zaměřením čistě na drumandbass, druhá potěší zastánce dalších směrů, jako je breakbeat, dubstep nebo funky. Hlavní stage se ponese v duchu významných a oblíbených projektů a dj´s. Můžete porovnat 2 projekty, které hrají na 4 gramce, a to Fatalerr (Elvis&C-Phone) a Holario (SMario&Holder). Za velkou čest považujeme účast břeclavského Sayka. O domácí support se postarají Beaty, Drako, Ferda, Knom, Silence a Faderkilla. Dalším překvapením bude návštěva České Televize přímo na Beats4Kids! DJka Beaty bude při svém vystoupení natáčena pro pořad ČT, takže snad jí obecenstvo ukáže, jaký umí udělat kotel ;)..více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS III. WarmUp
20.11.2009  BEATS4KIDS III. WarmUp
WarmUp na mikulášskou akci Pro nedočkavce je v sobotu 28.11. v klubu Klid připraven WarmUp na mikulášskou akci. Můžete se těšit na tato jména: Petit, Saboter, LoGravity, A.tha.m, Fly.com, Zatip, Sqadra, Rapazz, Steel...více

 Náhled ke článku Nový web B4K
23.11.2000  Nový web B4K
Vše se mění a vše se vyvíjí a tak ani my nechceme být pozadu. Rozhodli jsme se dát našemu webu nový, přehlednější a barevnější kabát. Na rozdíl od původní verze zde naleznete naši historii, nový design fotogalerie, kde kromě fotek z akcí najdete také vyúčtování dosavadních akcí a ostatní formality. Další novinkou zveřejnění banneru s číslem sbírkového konta, kde můžete podpořit jakoukoliv částkou naší věc (pokud se neukážete na akci osobně, což bychom byli samozřejmě raději?)...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS II.
6.11.2008  BEATS4KIDS II.
Na nebi svítí Beats4kids a 6.12. si žádá Vaši účast na druhém pokračování charitativní drumandbassové party, která se opět uskuteční v kluby Marley na Černé louce v Ostravě. Hlavním hnacím motorem jejich majáku není nikdo jiný, než pražský zástupce Shadowbox.cz, Philip TBC! Ostravský support zajistí zástupce crew 23, Yadel, za booking Cybefire.cz Inliner a Drako a „mladou krev“ představují Washek 723 (psychocircus.cz), Subject Lost (DFC) a FaderKilla (ČBS). Hlasový doprovod zajistí MC´s Was a Tweety Twizta, o vizuální stránku se postará Cryystal. Pro zajištění dokonalého zážitku bude akce doplněna UV show od Cyberfire a dekoracemi Elemental Crew...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS I. začínáme
15.1.2008  BEATS4KIDS I. začínáme
Ano, snažíme se získat co nejvíce peněz na dobrou věc. Nic víc, nic míň. A tak pár lidí spojilo prvotní myšlenku, nadšení a kontakty a společně s občanským sdružením Happy Life si Vás dovoluje pozvat 11.4.2008 do ostravského kluby Marley na Černé Louce na benefiční dnb party s názvem Beats4Kids, na kterou přijdou tuto myšlenku podpořit ikony historie ostravského drumandbassu, duo Fatalerr (23,ExtDust), kteří budou hrát na 4 gramo; dále projekt NoMoney (23), InspiralX62 (23), za Cyberfire.cz Dj Drako a dvojice Noisefellazz. Line up doplní Mario (MktBros.org) a začínající Subjekt Lost. Hlasový doprovod zajistí Mc´s Was (Cyberfire.cz), Getto (Psychocircus.cz) a Square (WKC)...více

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
další informace