DĚKUJEME :)

400! Tolik Vás dorazilo. Jak krásné číslo.

Děkujeme každé bytosti, která nám pomohla při realizaci naší myšlenky, kterou je pomoc umírajícím dětem. Kasičky, vstupné, penízky z prodeje triček a odznáčků a přímých finančních darů jednotlivců zaslaných na náš účet jsou sečteny. Společně zašleme dětem, které jsou v péči Mobilního hospice Ondrášek, pro nás nečekanou a krásnou částku 60 857 Kč!

Dětem bude za tuto částku pořízeno hned několik věcí: asi nejdůležitější jsou 2 ks inhalátorů, které vzhledem k počasí pomohou odlehčit dětem s respiračními problémy, zároveň skrze tento inhalátor bude dětem dopravována léčebná látka. Další je koupací lehátko, které má odlehčit při manipulaci s dětmi, a tím také minimalizovat rizika pád. Pro děti je pohodlnějším a nebolestivým pomocníkem. Další věcí je oxymetr, jedná se o přístroj, který monitoruje kyslíkovou saturaci, díky které je možné dozvědět se informace o problémech s transportem kyslíku do tkání. Dále polohovací vak, tunelové antidekubitní podložky, polohovací pomůcky a DVD přehrávač, který bude sloužit k relaxaci. Seznam věcí pro děti ještě není kompletní, vše se odvíjí od ceny každé položky z tohoto seznamu, a proto jej možná ještě doplníme.

Srdečně děkujeme opravdu všem, kteří s námi tento ročník realizovali a uspořádali.

Děkujeme Dj’s a Mc, kteří přišli podpořit dobrou věc a neváhali se vzdát svých honorářů: L-Plus, Mc Coppa, Rido, Kato, Sayko, X-Morph, Local Heroes, No Money, Drako, Pepe, Subject Lost, Abu, Lautek, Yadel, Flu, Beaty, Inliner, Ian Blond, Sqadra a Petit. Vaše umění roztepalo všechny lidi a jen díky Vám byla účast na akci taková, jaká byla! Bez Vás bychom toho nikdy nedosáhli! Moc Vám za to děkujeme!

Děkujeme našim partnerům, bez kterých bychom projekt nebyli schopni zrealizovat: GE Money Bank za finanční podporu a Ge Volunteers, za skvělou partu lidí, kteří s námi spolupracují už dlouho a jsou součástí našeho týmu! Bez Vás bychom měli, nejen na vstupu, co dělat. Také děkujeme obci Čermná ve Slezsku za poskytnutou finanční podporu, celé bandičce lidí z rádia Helax, kteří nám nejenže pomohli s propagací akce, vyfotili nám návštěvníky, ale také za skvělý tým, který se poskládal a věnoval dětem finance. Děkujeme hotelu ParkInn za poskytnutí ubytování pro Dj´s a provozovateli webu Rewolt.

Děkujeme klubu Marley, za poskytnutí pravidelného zázemí, za skvělou komunikaci a technickou podporu, bez které bychom Beats4kids nemohli zrealizovat! Děkujeme za přístup Tomáše a jeho podporu, otevřenost a důvěru v projekt samotný.

Děkujeme VJ’s Psychocircus a Dip, Cyberfire a Elemental Crew za to, že našim návštěvníkům dokázali okořenit celou akci o své umění!

Děkujeme Tomáši Waligórovi, našemu řidiči, za skvělou a naprosto ochotnou pomoc a za to, že každého DJ přepravil tam, kde bylo potřeba!

Děkujeme Kubisovi ze Sádrového Ježka za připravený raut.  Jeho vynikající guláš měl velký úspěch a sklidil jen samé chvály.

Děkujeme za možnost umístění kasičky za bar a uspořádání warm up akcí v těchto klubech: Barcode, klub Klid, Caffé de la Ostrava, U Peciválů, Hudební bazar, Čajovna na větrném kopci, Čajovna Pandžáb, Minikinokavárna, X Laser Game. Jsme velmi nadšení z dlouhodobé a příjemné spolupráce, která je nedílnou součástí naší sbírky. Děkujeme jednotlivě všem zúčastněným DJ´s: Elvis, Soulphonique, Planner, Lion Bordra, Thomclouwn, Ferda, Inliner, Martin Dee, Láska, Garnie-c, Lautek, Kmo3, Klega, Šelma. Děkujeme kapelám Listolet a Suk volok, děkujeme umělcům: Michal Hrůza, Jonáš Vrchovský, Oto Ivnovský, Tomáš Nováček. Děkujeme Tomíkovi z Pandžábu za house party a za 3ARTbeat music projekt Míše a Dejvovi.
Také děkujeme za možnost umístění kasičky v těchto klubech: Stará Aréna,
klub Absintový les, Sádrový ježek.

Děkujeme i Markovi z Caffé de la Ostrava, který nám zachránil „zadek“, tím že nám půjčil na jeden z warm upů dva CD playery! Moc Děkujeme!

Děkujeme Štěpánce za pomoc při roznosu letáku.
Děkujeme všem, kteří dokázali zachytit atmosféru akce ve foťáku. Luki, Pepe a Sqadra. DĚKUJEME!
Děkujeme czStreamu za streamování některých warm up akcí, konkrétně Ondrovi. A děkujeme bandičce OVA DA TOP, za skvělou podporu, komunikaci a pomoc.

Jedno z velkých dík patří VŠEM BARMANŮM! Za propagaci akce, pomoc, toleranci a vzdání se dýška!

Letos to bylo naprosto úžasné, oslava 10tého výročí jak má být! Všude kolem plno skvělých, usmívajících se lidí, energie a boží atmosféry, kterou si DJ´s velice pochvalovali. Jste úžasné publikum.

Když jsme před roky připravovali první Beats4Kids, tak jsme ani ve snu nedoufali, že by její desáté výročí mohlo dopadnout tak skvěle. Práce na projektu B4K je pro nás velmi zavazující a vaše přízeň a ohlasy jsou pro nás hnacím motorem pomáhat i v dalších letech. Máme upřímnou radost z Vaší nezištné podpory. Protože bez ní to nejde. Bez Vás bychom neměli energii, bez Vás bychom nevěděli, že to, co děláme, má smysl!

Užijte si všichni krásné Vánoce a nezapomeňte na to, že i když jste letos už jeden dobrý skutek vykonali, nic vám nebrání, pomáhat každý den!

                                               DĚKUJEME za Vás !!!
                                                                                                            S láskou a v míru tým Beats4Kids Beats4Kids no10 – ALL STARS


5. 12. 2014 od 20:00 klub Marley, Ostrava, CZ 


Tak už podesáté. Je neuvěřitelné, jak čas letí a jak dlouho společně s námi pomáháte dětem. A protože takové výročí je třeba náležitě oslavit, napnul tým B4K všechny síly a v jednom večeru Vám představí všechny headlinery dosavadních 9ti pokračování a jednu exkluzivní třešničku k tomu :)


Line-up stage MARLEY:
20:00 - 21:15 Drako b2b Pepe
21:15 - 22:30 No Money
            22:30 UV SHOW CYBERFIRE
22:30 - 23:30 Kato
23:30 - 00:30 L-Plus feat MC Coppa
00:30 - 01:30 Rido
01:30 - 02:45 X-Morph b2b Sayko
02:45 - 04:00 Local Heroes
04:00 -  end   Drako b2b Pepe

Line-up stage MALEBO:
20:00 - 21:00 Sqadra
21:00 - 22:00 Flu
22:00 - 23:15 Analdig
23:15 - 00:15 Yadel
00:15 - 01:30 Subject lost b2b Abu
01:30 - 02:30 Lautek
02:30 - 03:30 Ian Blond
03:30 - 04:30 Petit

Protože je line up opravdu nabitý, představíme Vám učinkující telegraficky:
Je nám ctí, že na D’N’B stagi Vám zahraje CZ+SK Djská a producentská špička.
Ze slovenských luhů a hájů se můžete těšit na slavného L-PLUSE, který kope za světoznámý label Technique Recordings. Jeho set doplní náš exkluzivní – první UK :)- host – MC COPPA!
Dalším SK bratem, který doplní lineup, je náš velký fanoušek a duše slovenského LIRu, KATO.
Z naší metropole nás poctí svým setem RIDO ze stáje Metalheadz. Jeho producentské i Djské počiny jistě netřeba představovat.
Moravské umění Djingu představí v jedinečném b2b setu její matadoři – X.MORPH a SAYKO.
I severomoravští představitelé samozřejmě dostanou prostor. Z nedaleké Studénky k nám dorazí LOCAL HEROES, které jistě dobře znáte díky pořadům STRA! na internetovém rádiu Shadowbox nebo pořadu KY OBRAZ na WKC TV.
Na oldschoolery NO MONEY se mohou těšit všichni ostravští "vlastenci". Doplníme jen, že dorazí v kompletní sestavě :)
Line up doplní SCHOOLER, na jehož energický set si jistě počkáte do ranních hodin a pánové DRAKO a PEPE, kteří vzešli z pořadatelské n.o. Černobílý svět a kteří večer načnou i uzavřou.

Pokud D’N’B není Vaší krevní skupinou, stage na KIM MALEBU Vám nabídne to nejlepší z nezlomených stylů.

Jeden z našich nejlepších ostravských exportů – adresou již Pražák, ale duší stále Ostravák – na Anděla nominovaný SUBJECT LOST si zahraje v dalším jedinečném b2b setu s ABUem, moderátorem pořadu Basstrap na Rádiu 1 a jednoho z prvních propagátorů dubstepu v ČR.
Další navrátilci dorazí se stále Lazy Tempa – YADEL a FLU.
Novou breakbetovou crew Ova Da Top zastupuje všem dobře známý LAUTEK.
Ostravský oldschool kromě něj zastupuje i Kl!dný IAN BLOND.
Pokud rádi pořádně vrtíte zadečky, těšte se vystoupení dua ANALDIG – tedy šťastných rodičů BEATY a INLINERA.
Crew Ova Da Top zastoupí ve funky setu PETIT a až z dalekých Teplic se vrací další ostravský kalič – SQADRA.

Aby byly kromě sluchu potěšeny i Vaše oči – o vizuální stránku se postarají VJ’s PSYCHOCIRCUS a DIP. Na UV SHOW se můžete těšit od CYBERFIRE a o dekorace se postará Elemental Crew.

Všichni učinkující a všichni ti, kteří při vzniku tohoto dílu jakkoliv pomáhájí se vzdali svých honorářů a za to jim patří naše uznání, respekt a dík!

Uff, je to 22 DJ’s, 1 MC, 2 VJ’s .. Tak už jen chybíte Vy! Pokud na tuhle party dorazíte do 22hod, věnujete dětem 80,- Kč. Opozdilci přispějí 120,- Kč. Samozřejmě vrchní výše daru není omezena a kromě vstupu můžete i přispět nákupem třička nebo odznáčku. Nicméně, ať už bude částka jakákoliv – 100% se vstupného, část z prodeje předmětů a obsah kasiček na barech spřátelených klubů jde dětem. A za to Vám děkujeme!

Nedílnou součástí celé této akce jsou spřátelené kluby: Barcode, klub Klid, Caffé de la Ostrava, U Peciválů, Sádrový Ježek, Hudební bazar, Čajovna na větrném kopci, Čajovna Pandžáb, Minikinokavárna, Stará Aréna, X Laser Game, klub Absintový les.

 

Děkujeme, že nám opět uvolnili místo na baru pro kasičky, do kterých můžete v rámci warm up párty, anebo jen tak na pivu, vhodit nějaký ten peníz dětem Warm up’s párty se zúčastní další obrovská skupina skvělých lidí: těšit se můžete na DJ’s : INSPIRAL x62, ELVIS, PLANNER, INLINER, FERDA, LION BORDRA, THOMCLOWN, KLEGA, ŠELMA. Přidala se skvělá bandička DJ’s z OVA DA TOP, jmenovitě: MARTIN DEE, LÁSKA, LAUTEK, SOULPHONIQUE, GARNIE-C, KMO3. Naladit se můžete i na vlny elektrofoku v podání brněnské kapely LISTOLET a alternativního rocku, který vám představí kapela SUK VOLOK ze Zlína. Těšit se můžete také na 3ARTbeat music projekt (etno - tranz-šamanic - elektro), který je připravován v rámci 3ARTbeat festivalu. Bude možnost posedět si v klidu u hudby piána a zbyde taky nějaký ten kousek pro poezii, kterou vás pohltí Michal Hrůza, Oto Ivanovský a Jonáš Vrchovský, a hudebně doplní Tomáš Nováček. Bude uspořádán také turnaj v X Laser Game aréně, kde si můžete změřit, zda vám bude stačit vaše fyzička pro pořádnou párty! Warm up akce ještě nejsou plně uzavřeny, proto sleduj na www.beats4kids.cz anebo na facebooku.

Finální vybraná částka putuje letos do oblasti paliativní péče, dětem, které trpí nevyléčitelnou nemocí a jsou v terminálním stádiu svých životů (většinou se jedná o malé, onkologicky nemocné pacienty). Výtěžek bude použit na prostředky zpříjemňující těmto dětem pobyt v zařízení a poskytující úlevu, usnadnění a odlehčení při jejich odchodu. Letos společně pomáháme dětem z Mobilního hospice Ondrášek, tady v Ostravě!

Je toho hodně, co jsme Vám chtěli říct, ale zažít to na živo bude určitě nejlepší.

Těšíme se na Vás
S láskou tým Beats4Kids
 ZPĚT  Zpět na předchozí stránku Náhled ke článku Beats4Kids XII.
26.10.2016  Beats4Kids XII.
<3 <3 <3 DĚKUJEME <3 <3 <3..více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS XI.
12.11.2015  BEATS4KIDS XI.
Letos jsme brzdy .. víme to ... ale nachystat Miluášské B4K, které by aspoň trochu pokračovalo v tendenci minulých ročníků nebylo jednoduché :)..více

 Náhled ke článku Poděkování B4K z MH Ondrášek
10.6.2015  Poděkování B4K z MH Ondrášek
"To, co jsme mohli díky Vaší pomoci a neskutečně velké vstřícnosti zajistit, pro nás není v žádném případě samozřejmostí. Je to důkaz, že i v tomto uspěchaném světě stále existuje lidskost a ochota pomáhat. O to víc bychom Vám chtěli všichni z Mobilního hospice Ondrášek vyjádřit velké poděkování a popřát Vám mnoho úspěchů." Poděkování z Mobilního hospice Ondrášek (MHO) patří především vám, podporovatelům charitativní akce Beats4Kids...více

 Náhled ke článku Beats4Kids X.
14.10.2014  Beats4Kids X.
Tak už podesáté. Je neuvěřitelné, jak čas letí a jak dlouho společně s námi pomáháte dětem. A protože takové výročí je třeba náležitě oslavit, napnul tým B4K všechny síly a v jednom večeru Vám představí všechny headlinery dosavadních 9ti pokračování a jednu exkluzivní třešničku k tomu :)..více

 Náhled ke článku GRAFFITI - online dražba
31.9.2014  GRAFFITI - online dražba
Oficiální ukončení veřejné dražby proběhne během jubilejního X. pokračování Beats4kids, které se uskuteční 5. prosince 2014 v klubu Marley. Konečné výsledky budou zveřejněny na www.beats4kids.cz. ..více

 Náhled ke článku Beats4Kids IX.
11.5.2014  Beats4Kids IX.
Přátelé, první z letošní série Beats4kids odstartujeme v rytmu nejen beatu, ale i barev pro děti, a to na netradičním místě budoucí kreativní čtvrti Provoz Hlubina, kde v pátek 30. května 2014 v rámci "Dne Dětí" v 15hod. zahájíme v řadě již deváté pokračování Beats4kids. První část odpoledního programu je věnovaná jak jinak než dětem, a to hlavně těm, které naše tradiční večírky prospí doma v pelíšku. Druhá část odstartuje ve 20hod. a je určena pro, už krapánek "větší děti".....více

 Náhled ke článku Beats4kids VIII.
26.11.2013  Beats4kids VIII.
Ten čas opravdu letí! Že už je tohle osmé pokračování Beats4Kids? Ano, je to tak, a je nám ctí, že Vás opět můžeme srdečně pozvat v pátek 6. 12. 2013 do klubu Marley na Výstavišti Černá louka. Letos pokračujeme v již zaběhlé tradici mikulášské sbírky pro děti. Tentokrát uděláme společně radost dětem v Dětském domově v Budišově nad Budišovkou (http://www.ddbudisov.cz/). Na hlavní Marley stage zavítají průkopníci Reggae scény v ČR MC Messenjah a selector Boldrik, kteří dorazí až z Prahy, ostravský všem dobře ..více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS VII.
7.1.2013  BEATS4KIDS VII.
Z Brna nás přijede podpořit jeden z matadorů českého drumandbassu, zakladatel Redrum crew - X.MORPH, který hraje už od roku 1999! Tohoto Dje jsme mohli slyšet na spoustě velkých akcí a můžeme se těšit na pořádnou hudební nálož. LOCAL HEROES určitě ostravským fandům netřeba představovat, díky pořadu STRA! na internetovém rádiu Shadowbox nebo pořadu KY OBRAZ na WKC TV. Toto duo spolupracuje už od roku 2003. Kromě djingu se věnují i produkci, takže nás čeká i vlastní tvorba...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS VI.
16.5.2012  BEATS4KIDS VI.
Beats4kids sundává zimní kabáty a představuje první (a doufáme, že ne poslední :)) letní edici naší charitativní taneční párty. Těsně po Dni Dětí - tedy 2.6. - můžete pomoci vykouzlit úsměvy dětem, které v to už ani nedoufaly. Oldschoolová vlna Od housu přes breakbeat k drumadbassu - tak se dá ve zkratce nastínit hudební cesta, kterou s námi můžete prožít opět v klubu Marley již od 20 hodin...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS V.
23.11.2011  BEATS4KIDS V.
Letošní ročník bude ve znamení česko-slovenského bratrství, takže se můžeme pochlubit naší premiérovou zahraniční účastí. Jsme pyšní, že můžeme přivítat nejlepšího slovenského Dj L PLUSe, který nedávno podepsal kontrakt se světoznámým labelem Technique Records. Dalším spojencem je spoluorganizátor slovenského Let it Rollu, KATO, kterému bude v setu sekundovat náš nejoblíbenější Mc TWEETY TWIZTA. Pomyslný souboj s nimi svedou ostravští a všem důvěrně známí ELVIS a INSPIRAL X62. Lineup doplní porubský Dj UMBA, dále si spolu střihnou set DRAKO a SCHOOLER. Kdo si je pamatuje z minulé party B4K, tak si je určitě nenechá ujít. Mimo jiné nás přijeli podpořit i pánové z Oder KHAN ft. AMOS jako BASSURAZZ. Ve své premiéře se představí ostravská DJka, zástupkyně ČBS, LOULA. Těšíme se na jejich vystoupení...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS IV.
19.11.2010  BEATS4KIDS IV.
Beats4Kids už po čtvrté zavítá do ostravského klubu Marley. Naším úsilím je pozvat na 4. 12. 2010 co nejvíce lidí na elektronickou party, jejíž výtěžek ze vstupného půjde na dobré účely, na místa, kterým peníze skutečně chybí. Nesmírný dík a úcta opět patří všem účinkujícím, kteří zahodí své honoráře, aby podpořili dobrou věc. Představí se Dj’s a jedna vokalistka na 2 scénách. První bude tradičně patřit drumandbassu, kde vystoupí hosté z Prahy RIDO a ESKA. Jak to umí rozjet ty nejlepší moravské ženy za mixem, představí v exkluzivním b2b setu - speciálně pro B4K - brněnská Elwira (Spiral) a ostravská Beaty. Úderné dívčí komando doplní hlasovým doprovodem ostravská Lobotomia. Za ostravské oldschoolery z Extdustu vystoupí známý pokerový maniak Wenia, který se představí v setu na 3 gramce. Za spřízněnou Cockroach crew vystoupí Drako se Schoolerem, kteří se také díky dobré věci rozhodli vyzkoušet něco nového na 4 gramce. Mladou krev duchem, ale ne zkušenostmi, doplní Cyrus (Basstrike) a Faderkilla (ČBS). ..více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS III.
24.11.2009  BEATS4KIDS III.
O málokteré době se dá říct, že je dobrá. A zvláště dnes všichni víme, že míst, kde je potřeba pomoci je stále víc a jsou zde lidé, kteří si bez naší pomoci nevědí rady. A tudíž opět po roce vysílá občanské sdružení Černobílý svět našemu Batmanovi signál Medvídka na nebi a opět voláme o pomoc nejen jemu, ale i všem Vám, kterým pořád není život kolem něj lhostejný. A protože ani Batman nechce vidět slova ale činy, tak na Mikuláše, tedy 5.12.2009 pořádáme další pokračování sbírky projektu Beats4Kids. Opět se odehraje v klubu Marley u Černé louky v Ostravě. Jako každé dítě rosteme, a tentokrát se návštěvníci můžou těšit na dvě scény. Jednu se zaměřením čistě na drumandbass, druhá potěší zastánce dalších směrů, jako je breakbeat, dubstep nebo funky. Hlavní stage se ponese v duchu významných a oblíbených projektů a dj´s. Můžete porovnat 2 projekty, které hrají na 4 gramce, a to Fatalerr (Elvis&C-Phone) a Holario (SMario&Holder). Za velkou čest považujeme účast břeclavského Sayka. O domácí support se postarají Beaty, Drako, Ferda, Knom, Silence a Faderkilla. Dalším překvapením bude návštěva České Televize přímo na Beats4Kids! DJka Beaty bude při svém vystoupení natáčena pro pořad ČT, takže snad jí obecenstvo ukáže, jaký umí udělat kotel ;)..více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS III. WarmUp
20.11.2009  BEATS4KIDS III. WarmUp
WarmUp na mikulášskou akci Pro nedočkavce je v sobotu 28.11. v klubu Klid připraven WarmUp na mikulášskou akci. Můžete se těšit na tato jména: Petit, Saboter, LoGravity, A.tha.m, Fly.com, Zatip, Sqadra, Rapazz, Steel...více

 Náhled ke článku Nový web B4K
23.11.2000  Nový web B4K
Vše se mění a vše se vyvíjí a tak ani my nechceme být pozadu. Rozhodli jsme se dát našemu webu nový, přehlednější a barevnější kabát. Na rozdíl od původní verze zde naleznete naši historii, nový design fotogalerie, kde kromě fotek z akcí najdete také vyúčtování dosavadních akcí a ostatní formality. Další novinkou zveřejnění banneru s číslem sbírkového konta, kde můžete podpořit jakoukoliv částkou naší věc (pokud se neukážete na akci osobně, což bychom byli samozřejmě raději?)...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS II.
6.11.2008  BEATS4KIDS II.
Na nebi svítí Beats4kids a 6.12. si žádá Vaši účast na druhém pokračování charitativní drumandbassové party, která se opět uskuteční v kluby Marley na Černé louce v Ostravě. Hlavním hnacím motorem jejich majáku není nikdo jiný, než pražský zástupce Shadowbox.cz, Philip TBC! Ostravský support zajistí zástupce crew 23, Yadel, za booking Cybefire.cz Inliner a Drako a „mladou krev“ představují Washek 723 (psychocircus.cz), Subject Lost (DFC) a FaderKilla (ČBS). Hlasový doprovod zajistí MC´s Was a Tweety Twizta, o vizuální stránku se postará Cryystal. Pro zajištění dokonalého zážitku bude akce doplněna UV show od Cyberfire a dekoracemi Elemental Crew...více

 Náhled ke článku BEATS4KIDS I. začínáme
15.1.2008  BEATS4KIDS I. začínáme
Ano, snažíme se získat co nejvíce peněz na dobrou věc. Nic víc, nic míň. A tak pár lidí spojilo prvotní myšlenku, nadšení a kontakty a společně s občanským sdružením Happy Life si Vás dovoluje pozvat 11.4.2008 do ostravského kluby Marley na Černé Louce na benefiční dnb party s názvem Beats4Kids, na kterou přijdou tuto myšlenku podpořit ikony historie ostravského drumandbassu, duo Fatalerr (23,ExtDust), kteří budou hrát na 4 gramo; dále projekt NoMoney (23), InspiralX62 (23), za Cyberfire.cz Dj Drako a dvojice Noisefellazz. Line up doplní Mario (MktBros.org) a začínající Subjekt Lost. Hlasový doprovod zajistí Mc´s Was (Cyberfire.cz), Getto (Psychocircus.cz) a Square (WKC)...více

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
další informace